Wpis z mikrobloga

A wy co sądzicie o tym co chcą zrobić republikanie z Idaho? Ja tylko czekam aż u nas na to wpadną i będą chcieli to wprowadzić, a inni chętnie im w tym pomogą jak już raz to zrobili, ale najważniejsze że wygra życie, tak jak w Pszczynie, Częstochowie czy ostatnio na Malcie, coraz bardziej opadają mi ręce co jest nie tak z tymi ludźmi, zamiast się rozwijać to chcą cofać siebie i innych do czasów średniowiecza, a niektórzy jeszcze temu przyklaskują..
#antynatalizm #childfree #aborcja #usa
  • 16
@Devhar: przeca w polsce mamy nawet zakaz aborcji kosztem życia drugiego bombelka (kiedy w ciąży bliźniaczej jeden z płodów jest chory i zagraża temu drugiemu) ¯\_(ツ)_/¯

@Devhar: dzięki. Polityka jak polityka, ze skrajności w skrajność, nigdy po środku, eh...


@shdw: gdzie jest Twój środek? Bo to nie jest takie oczywiste. Na tym tagu znajdą się osoby dla których nakaz abrorcji i sterylizacji nie będą radykalne ( ͡° ͜
@Devhar: w Pszczynie nie zawiniło prawo abrocyjne, tylko zlewka lekarzy, którzy mieli pacjentkę w doopie, normalna rzecz na oddziałach gin-położniczych. Natomiast w Częstochowie to była normalna procedura medyczna, bo nie przerywa się natychmiast z marszu ciąży, jak jedno z bliźniąt obumrze.
@Antybristler: pacjentka to sobie mogła pisac, nie była lekarzem specjalista. Lekarze olali pacjentkę i przegapili moment, w którym powinni już zakończyć ciążę. Biarac od uwagę traktowanie położnic w szpitalach jak krów w rzezni w ogóle mnie ta sytuacja nie zaskakuje.