Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś dobry Mirek znawca i powiedziałby mi czy to prawidłowy odgłos silnika w samochodzie Renault megane 2 1.9 dci? Czy za mocno to nie klekocze jak jest rozgrzany? Dodam, że na zimnym nie ma aż tak głośnego klekotania. Jestem totalnym laikiem w tych sprawach. Być może diesle tak mają. Niżej link do filmu.

https://streamable.com/8mfbhj

#motoryzacja #samochody
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DamianeX1X: dwumas, może koło pasowe, a może luźna osłona na silniku, ciężko powiedzieć. Jeśli zmienia się wraz z napinaniem sprzęgła i czuć coś na pedale, a do tego słychać takie metaliczne dzwonienie to po prostu dwumas i to normalne że jak się nagrzeje to wali bardzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DamianeX1X: no ja bym się trochę przejął, szczególnie skoro to się zmienia z rozgrzaniem auta - w następnej kolejności przyjrzałbym się pracy paska osprzętu, jak widać że lata na boki to koło pasowe wywalone. A może być jakaś pierdoła pokroju poduchy, czy osłony właśnie. Zobacz też jak się zachowuje silnik jak ktoś będzie powoli ruszał z otwartą maską, czy nie tańczy na jakiejś zerwanej poduszce. No albo do mechesa niech
  • Odpowiedz