Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do użytkowników Apple. Od niedawna przesiadłem się z telefonu z Androidem na iPhone. iPhone mam z wbudowana pamięcią 64gb i teraz jest problem, ponieważ filmiki i zdjęcia bo bardzo dużo ich robię już mi zajęły całą pamięć. Włączyłem sobie jakaś optymalizacje zdjęć w iCloud, że niby mam mieć w gorszej jakości na telefonie te rzeczy, a w iCloud mam mieć pełnych rozmiarów i oryginalnej jakości. Wszystko fajnie bo miejsce mi się rzeczywiście zwolniło, ale co mam teraz zrobić jeśli chce edytować sobie filmiki i skleić w jeden i wrzucić na Instagram lub zdjęcia wrzucić na Instagram? Jak to się robi żeby mógł je wrzucić w pełnej jakości a nie w takiej słabej? Niby mógłbym pobrać je z iclouda na komputer ale z komputera nie wrzucę ich na Instagram wiec to mnie nie ratuje.

#apple #iphone #instagram #icloud
  • 7
@Zsan: Nie rozumiem. Załóżmy ze chce wstawić filmik na Instagram. Ale jak wchodzę na telefonie w ten filmik to jest słaba jakość, wiec nie chce takiej wstawić a nic się nie zmienia niestety
@mierdan: jak odtwarzasz filmik co był wysłany na chmurę to on się pobiera i zaraz masz w oryginalnej jakości. Chyba że masz wyłączony internet, albo wolny