Wpis z mikrobloga

Cześć, w niedalekiej przyszłości planuję się zabrać za budowę domu. Jako że nie znalazłem odpowiedniego projektu na stronach z gotowymi rozkładami, to przed wizytą u architekta naszkicowałem wstępnie założenia dotyczące rozkładu, chciałbym aby:
-Dom był parterowy.
-Garaż był zaprojektowany jako osobny budynek w którym znajdą się wszystkie urządzenia poboczne (klimatyzator, źródło ciepła), nie ujęty na rysunku.
-Budynek przewiduję dla 1 osoby i to raczej się nie zmieni.
Czy widzicie jakieś oczywiste błędy w układzie które wpływają znacząco na funkcjonalność który sobie wymyśliłem?
#dom #mieszkanie #budujzwykopem #budownictwo
alfabetagama - Cześć, w niedalekiej przyszłości planuję się zabrać za budowę domu. Ja...

źródło: comment_1658147491pkrvYUMWYBoz0r1bRviY1G.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alfabetagama: wyjście z kuchni na jakiś taras, kuchnia lekko oddzielona od salonu co by można było wstawić duże drzwi kontynentalne. Brak dostępu do łazienki dla innych osób, jak ktoś przyjdzie to będzie musiał przechodzić przez sypialnię
@alfabetagama: co to jest za chory metraż? Podstawa budynku w zabudowie ma 166mkw. Te pokoje mają po 30mkw? Jak ty masz zamiar na tym dach usytuować bez żadnego elementu nośnego w środku?
OPie poleciałeś i to grubo...