Wpis z mikrobloga

Witam. Po wielu przemyśleniach i przejażdżkach różnymi autami postanowiłem, że w najbliższym czasie postawie na kupno Audi A4 b8 2.0 tdi. Jakie jest wasze zdanie odnośnie tego modelu? Czy za 35 tys. można znaleźć w miarę pewny egzemplarz? Z wyposażenia zależy mi głównie tylko na skórzanych fotelach i manualu. Xeonony również mile widziane. Na co zwracać uwagę przy kupnie i co wymienić zaraz po zakupieniu?
Z góry dzięki za podpowiedzi
#audia4 #audi #samochody #pytanie #mechanikasamochodowa #motoryzacja
  • 10
Za taką kase z tym wyposazeniem to tylko pierwsze lata produkcji z niemalym przebiegiem i pewnie po przygodach ale szukać możesz. Jak to diesel, turbo, wtryski, dwumas do sprawdzenia, do tego ja bym sprawdził pompe wysokiego cisnienia paliwa czy nie opiłkuje bo co zatrze pompe, wtryski i bak do wymiany, mozna to sprawdzic odkrecając jeden z czujników. Jeszcze wałek napędzający pomoe oleju się wycierał to tez warto sprawdzić bo jak sie pojawi
@WujekSzejk: skora, xenon to juz dosc dobrze. Zreszta, nawet jakbys chcial golasa, to zadajesz pytanie czy warto kupic bardzo popularne auto w kraju(wiec ze sztucznie podbita cena) za cene plasujaca sie na samym dole ogloszen na otomoto. Na logigke, jak sadzisz, warto?