Wpis z mikrobloga

  • 1
@pronter hej, w wolnym czasie postaram się wrzucać jakieś dłuższe relacje. Dziś udało dotrzeć do Jordanowa i z racji że pogardzilem wiata po drodze bo myślałem że znajdę coś taniego w mieście to ostatecznie musiałem wybielić 130 PLN. Ale normalnie staram się szukać jak najtańszych opcji, wczoraj spałem np. na studenckimi polu namiotowym w dużym wojskowym namiocie za 12 PLN. Wcześniej w schroniskach koszt około 50 pln za jedno.

Wstaje około 6
  • 1
@pronter a co do strupek to dziś trochę oberwały bo zrobiłem około 46 km i nie zdejmowałem ani razu butów (jakoś tak wyszło).

Ale jutro już idę bardziej płasko więc wymieniam znowu buty z ciężkich górskich, na takie do biegania (1 i 2 dzień byłem w biegowych potem gdy teren zrobił się cięższy i po deszczu było mokro przeszłem na gorkie a teraz powrót bo teren znów lajtowy i pogoda będzie dopisywały
  • 1
@Niebadzlosiem no plecak trochę przeładowany ma około 15 km, oczywiście za dużo koszulek wziąłem, bielizny (i tak prawie codziennie robię pranie rzeczy w których w danym dniu używałem - ręczne bo ręczne ale jakiś efekt przynosi) i jedzenia (po drodze sporo sklepów).

Śpię głównie na schroniskach albo agroturystykach ale mam śpiwór i karimatę (przydaje się przy spaniu w schroniskach bo wtedy taniej). Namiotu nie brałem bo nie chciałem się niepotrzebnie dociążać w
  • 1
@pronter co do mnie to waga około 80, 180 cm, i jestem dość aktywny fizycznie- biegam dosc systematycznie (półmaratony od czasu do czasu robię tez) a zimą chodzę na siłkę, dodatkowo uprawiam inne sporty typu kajaki czasem rower