Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@celulozy: dokładnie tak. Natomiast mógłby tak wjechac tylko gdyby na jezdni miał wyznaczony i wydzielony pas dla rowerów ( nie byłoby znaku końca sciezki). Mimo wszystko mógłby się chociaż rozglądnąć...
  • Odpowiedz
@Pitu33: O, Lublin, Droga Męczenników Majdanka, często tam jeżdżę. W tym miejscu (oczywiście niezgodnie z prawem) nie wpadam na ulicę, a jadę dalej chodnikiem. #!$%@? jest ten odcinek, nie wiem czemu na tym kilometrze na połowie nie zrobią ścieżki rowerowej.
  • Odpowiedz
@Pitu33: nauczy się patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem rowerzystą i jeżdże po mieście, nigdy w życiu tak nie zrobiłem jak ten gość, nawet w środku nocy o 3 z niedzieli na poniedziałek słysząc pustą ulicę. Ja jebe, jak można aż tak nie mieć żadnego instynktu samozachowawczego i minimalnej refleksji nad swoim bezpieczeństwem na drodze xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Pitu33: Zachowanie rowerzysty absurdalnie głupie, ale kierowca to #!$%@? bo potrącił go celowo. Ha tfu na taksówkarskie bydło.

Swoją drogą to że ludzie wolą jeździć z ciapakami i z ryzykiem gwałtu zamiast z wąsatymi januszami powinno mówić wystarczająco dużo o taksiarzach.
  • Odpowiedz