Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
No wróciłem z #bieszczady . 410 km. Tam na szlaku mówi się dzień dobry a kleszcze pokochają was od pierwszego wejrzenia. Kilka fotek. A filmik z jazdy już się wrzuca na #youtube . Chłopaków z tagu #przegryw zapraszam na kierownicę, żeby mieli najlepszy widok. #normictwo na dupę mi siadać. A #p0lka do kufra co by się udusiła xd. Pozdrawiam. Jest energia.

#motocykle #bojowka125cc #trip #spierdotrip #biwakowanie #namiot #wakacje
Blueweb - No wróciłem z #bieszczady . 410 km. Tam na szlaku mówi się dzień dobry a kl...

źródło: comment_1658089716Q9bDfUpAKqGVOskhnJzoGB.jpg

Pobierz
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blueweb ehhh ja od dawna marze o motocyklu i takich spierdotripach

@zielonedrzewko: kup se chińczyka. Jak nie masz prawka motorower i wsadź silnik 72cc. Jak coś to ci doradze. Wiesz jak mnie wszyscy wyprzedzają to wiem że 125 na drodze i tak nic nie znaczy.
@Blueweb: Cholera, chciałbym też takie spierdotripy robić, ale zawsze rezygnowałem z jeżdżenia motocyklem, bo dochodziłem do wniosku, że ryzyko przekracza mój osobisty akceptowalny poziom.

Mógłbyś opisać jak od strony organizacyjnej wygląda taka wycieczka? Przygotowujesz coś? Pole namiotowe zamawiasz wcześniej? Czy szukasz jak przyjedziesz? Ile to razem trwa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blueweb: Cholera, chciałbym też takie spierdotripy robić, ale zawsze rezygnowałem z jeżdżenia motocyklem, bo dochodziłem do wniosku, że ryzyko przekracza mój osobisty akceptowalny poziom.


Mógłbyś opisać jak od strony organizacyjnej wygląda taka wycieczka? Przygotowujesz coś? Pole namiotowe zamawiasz wcześniej? Czy szukasz jak przyjedziesz? Ile to razem trwa?

@KorwinizacjaPrzelyku:

Jest aplikacja Grupa Biwakowa. Tam są miejscowki. Na dziko, pola namiotowe płatne, miejsca do odpoczynku. Bez tego bym nie zaczął przygody z
Blueweb - > @Blueweb: Cholera, chciałbym też takie spierdotripy robić, ale zawsze rez...

źródło: comment_1658092261ouoZ0Vbw5P9HuVGIAlSpdf.jpg

Pobierz