Wpis z mikrobloga

#risen #gothic
Sytuacja wygląda tak. Gdzieś na początku gry zniknęła mi postać strażnika przejścia do Dona. Nie ma mnie kto przepuścić do Estebana a jest związany z nim quest główny z tymi kluczami-dyskami, jeden z nich ma mieć Don ale nawet jak go zabiłem komenda "kill" nie ma tej rzeczy w eq. Zatem, czy zna ktoś kod na przywołanie strażnika wejścia albo ma Save'a z początku 2 rozdziału po frakcja Inkwizycja Wojownik.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@rukh wygląda to tak, mam pozwolenie od jego żony żeby wejść do tej jamy ALE strażnik który jej pilnuje i ma mnie przepuścić zniknął, zglichiwał sie czy coś i gdy tam wchodzę każdy reaguje agresywnie, łącznie z tancerką a sam Don nie chce gadać.
  • Odpowiedz
@SebaJeanPierre: Spróbuj zrobić tak, że zaczną cię atakować. Niech cię Don goni do wyjścia. Może wtedy będzie się dał z nim porozmawiać.

Ludzie i potwory jeśli ugrzęzną w ścianie, to wystarczy oddalić się od miejsca o 150 metrów, i wrócić, wtedy się pojawią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SebaJeanPierre: dyski w drugim rozdziale
1) Patty i mapa skarbów Stalowobrodego
2) Wschodnia świątynia (przed wejściem do wielkich bagien na prawo)
3) Gyrger
4) ratunek druida i naprawa uszkodzonego dysku
5) Don ci go daje na koniec
  • Odpowiedz
  • 0
@rukh to jebnie. Co z tego, że zdobędę 4 dyski jeśli 5 ma esteban który nie chce ze mną gadać. W sumie zapominałem wspomnieć o jednej rzeczy. Na początku gry "odblokowałem" sobie wejście do Dona. Porobiłem questy i dostałem pozwolenie od jego żonki na wbicie na kwadrat do przywódcy bandytów. Tyle, że ten strażnik wejścia zniknął i nawet gdybym wtedy chciał dołączyć do tej frakcji, to nie mógłbym bo reakcje były
  • Odpowiedz