Wpis z mikrobloga

Teraz tak merytorycznie. Mega ciekawi mnie to jak B. Pawłowski zaprezentuje się w tym sezonie w ekstraklasie.

Piłkarz, który w sumie najlepsze lata miał właśnie w Widzewie, 8 lat temu. Szybko wyjechał do Hiszpanii do Malagi, potem wrócił i kopał się w ekstraklasie. Nie był w żaden sposób wyróżniający... Jeśli tak, to właśnie w Zagłębiu. Teraz poszedł do Widzewa, w pierwszej lidze był znaczącą postacią bez której RTS'u nie byłoby w ekstraklasie, zdobył m.in ważną bramkę w decydującym meczu z Podbeskidziem - co wydaje mi się, że znacznie go podbudowało jako piłkarza. Uważam, że warto się mu przyjrzeć, bo wydaje mi się, że jest to typ człowieka - piłkarza, który po prostu dobrze gra w określonym miejscu. 1 Liga to zupełnie co innego niż ekstraklasa, natomiast myślę, że może się ten piłkarz znacząco wyróżniać, nawet mimo tego, że przez ostatnie lata raczej nie był tak widowiskowy, jak to było w pierwszych sezonach Widzewa. Co o myślicie o nim i jakie macie przewidywania co do jego gry? Ja stawiam na takie 13 bramek i 8 asyst. #mecz #pilkanozna #widzew
Pobierz
źródło: comment_1658070908dkNN5QR4YGaqqQjNpOslV3.jpg
  • 7