Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ech w głowie mi leci soundtrack z jakiejś retro gry, prawdopodobnie z pierwszego gameboy'a, ewentualnie z GBA
I nie wiem co to za gra była...
Wpisałem w Google Ty ty tyry ty ty ty tytytutututu ta ta tata tara ta ta ta ta tara ta ta tata tara.... Ale nie znalazł
Echhchchchchchchchchchchchhchc

A tak na poważnie, jest jakieś miejsce w necie, gdzie da się nie wiem, zanucić soundtrack i ktoś mi da odpowiedź skąd to? XD
#zalesie #gorzkiezale #feels #gry #retrogaming #soundtrack
;(
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krs90: nope, pokemony znam na pamięć. Myślałem że to z Pokemon TCG, ale kurde, mi się wydaje że to jakaś platformówka, tylko nie pamiętam, co to mogło być XD
na poważnie, jest jakieś miejsce w necie, gdzie da się nie wiem, zanucić soundtrack i ktoś mi da odpowiedź skąd to?


@Shatter: spróbuj midomi/soundhound. Albo jak ktoś mówił wcześniej, możesz zanucić i wrzucić tutaj. Ja sam od groma grałem za gówniarza, może akurat znam.
@Shatter: W życiu bym się nie domyślił, pierwszy raz grę na oczy widzę ale i tak gratulację, wiem co to za ulga jak w końcu znajdziesz utwór który szukałeś od tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krs90: już nie będzie mnie męczyć. Odsłuchałem łącznie pewnie z 10-12 godzin soundtracków, kompilacji utworów z gbc i gba, żeby to odnaleźć i nic nie było. Retro piosenki już mi się wyryły na mózgu od tego XD