Wpis z mikrobloga

W tym roku byłem pierwszy raz na Męskim Graniu. Wcześniej nie było mi nigdy po drodze, byłem za granicą albo była jakaś inna przeszkoda.

tldr: Raczej nie wrócę

Widownia ni w pięć ni w dziesięć, przyszli chyba żeby napić się piwa i poleżeć na leżakach. Na Cool Kids of Death była taka stypa, że było mi szkoda artystów. Może kilka osób się bawiło, a reszta stała jak wryta.
Potem wszedł Król, nie znałem go, ale nie było źle. Widownia dalej stoi jak wryta.
Następnia Daria Zawiałow. Było trochę lepiej, ale też lipa. Poza tym nie wiem czy Daria Zawiałow to dobry wybór na Męskie Granie.
Dawid Podsiadło. Tutaj myślałem, że będzie super, bo Dawid ma talent, jest popularny, ale tak samo, stypa. Lepiej niż przy wcześniejszych występach, ale nadal słabo.

Pierwszy raz widziałem tak sztywną widownię. Nie wiem w czym był problem. Lineup mógłby być lepszy, ale jeśli przy CKoD nikt się nie bawi to nie wiem kto musiałby wystąpić, żeby rozruszać znudzony tłum.

W sobotę mnie nie było, czy ktoś może opisać czy było lepiej?

#meskiegranie #warszawa #koncert #festiwale #muzyka
Pobierz wygryw12cm - W tym roku byłem pierwszy raz na Męskim Graniu. Wcześniej nie było mi ni...
źródło: comment_1658063590cElCQYDtJM17DKEqjHdd8T.jpg
  • 9
@wygryw12cm: no to zobaczę jak będzie we wro ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję, że lepiej
a z resztą ja tam zawsze leje na konwenanse i nawet jak mamy sami z różową tańczyć i skakać pod sceną to będzie skakać sami :D