Wpis z mikrobloga

@srgs: mieszkam niedaleko gda. Jak przyjeżdżam to się tylko #!$%@?, bo 15c i tak #!$%@?, że w zimowce najlepiej iść. Te morze to jedna wielka kostką lodu. A najgorzej, że żona mówi, że "woda ZUPA!!!!!!!! ", a ja jak wejdę to kostek to mi je wykręca. #!$%@?ć Bałtyk :D
  • Odpowiedz
@mitchumi: też tak myślałem, ale nie mam zbyt wiele kontaktu z Francuzami. Wino jest zajebiste, widoki ładne, ceny w sklepach podobne jak w PL, a LPG tańsze :D fajne wybrzeże zachodnie - w sumie polecam ;)
  • Odpowiedz
Jeszce będzie ciepło...


@Paterr_S: będzie w tygodniu, ale na weekend ochłodzenie i deszcz - no chyba, że urlop, to wtedy w tygodniu też pada
  • Odpowiedz
@HaelSturm: Współczuje tego zimna w lato, ale teraz nie dziwię się tak dużej różnicy w temperaturze skoro to prawie drugi koniec Polski i w dodatku do różnicy dodaje fakt, że mieszkasz w jednym z zimniejszych regionów Polski a ja w jednym z tych cieplejszych (zachodnia granica). Nawet teraz microsoft wskazuje mi 20 stopni a sam kompletnie nie czuje by powietrze na zewnątrz było w jakiś sposób chłodniejsze od tego wewnątrz
  • Odpowiedz