Wpis z mikrobloga

Dwa dni (czy raczej półtorej dnia - bo polewę trzeba odespać po nocce) to za mało na pełną regenerację po ciągu kołchoźniczego maratonu. Nie potrafię się odnaleźć. Dobija mnie wizja powrotu do zakładu, wykonywaniu tych samych monotonnych czynności przy akompaniamencie maszyn produkcyjnych i wpatrywania się jak idiota w betonową podłogę, rozmyślając jakie to moje życie jest bez sensu. Czasami nawet w robocie nie potrafię zatrzymać łez jeśli zagłębie się w tą otchłań i muszę oprzeć się o maszynę, by wrzeć oczy o brudne od pyłu ramie. Dopiero wizyta w kiblu i przejrzenie się w lustrze ujawniają, że utytłałem się pod okiem i niekiedy wyglądam, jakbym chodził z limem. Ktoś w robocie powiedział mi, ze częste myślenie nie jest za zdrowe. W pełni się z nim zgodzę. W domu nie jest lepiej, a wychodzenie na spacer, do sklepu wcale nie pomaga, a może jeszcze bardziej wpędzić mnie w przygnębiający nastrój, bo jak widzę te wszystkie szczęśliwe pary młodych i pięknych ludzi, pod czas gdy ja jestem już praktycznie żywym trupem, nigdy niekochanym poczciwiną. Życie ucieka na codziennym wykrzesywaniu z siebie resztki sił i chęci, by iść do tej przeklętej pracy, znów wysłuchiwać rytmu maszyn, a po powrócić do pustego mieszkania znaleźć choć odrobinę ukojenia przy puszcze piwa i filmie, śnie i zanim się obejrzę znów trzeba wracać do pracy. To życie mnie zabija od środka.
Judas Priest - Here Come the Tears

Kiedyś marzyłem o miłości, która przybędzie i uniesie mnie daleko

Dzisiaj wydaje się, że życie mnie ominęło, a ja wciąż jestem sam

Nadchodzą łzy


Wygląda na to, że już zawsze będzie tak samo

Nikogo w pobliżu, by mnie pocieszyć

Nadchodzą łzy


Tak bardzo samotny, nikogo nie obchodzę

Tak wiele do zaoferowania wam wszystkim

Weź mnie teraz, w swoje ramiona

Pozwól odpocząć, uchroń od krzywdy


Och, chcę być kochany

Potrzebuję być kochany

Czy ktoś mnie pokocha?


Nadchodzą, nadchodzą łzy

Nadchodzą, nadchodzą łzy...

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie #przegrywowamuzyka
CulturalEnrichmentIsNotNice - Dwa dni (czy raczej półtorej dnia - bo polewę trzeba od...
  • 5