Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem w #!$%@? dziwną sytuacje i nie wiem po co, ale będę długo nad nią kminił.
Usiadłem w barze przy ladzie, obok mnie para w podobnym wieku. Zacząłem coś gadać z facetem, Norweg, IT, spoko koleś, powiedziałem u Narwiku, oboje powyzywalismy ruskich, pokazałem mu jak się pije bez popity. Jego laska obok tam się nie odzywała, gadalismy we dwójkę.
Olaf poszedł do toalety i dalej nie wiem co się #!$%@? - laska proponuje mi bym usiadł obok jak go nie ma, odmówiłem, by nie sprawić wrażenia #!$%@?. Ona się przysiadła do mnie, zaczęła mnie dotykać, pochylać się do mnie, stykać się ze mną czołem. Z mojej strony nie było żadnej reakcji, ja w żaden sposób do niego nie uderzałem, a jej chłopak poszedł tylko siku.
Wrócił, ona dalej mnie dotykała i miziala przy nim, ale już sie przyjaźń skończyła, wziął ja i poszli

#!$%@? co sie #!$%@? w jej głowie to nie mam pojęcia
A jej chłopak taki mega normalny, w żaden sposób nie byłem przystojniejszy od niego, wyższy może z 3 cm
#logikarozowychpaskow #przegryw #blackpill
  • 7
@HFL-przed-30: To proste. Widziała że się dobrze dogadujecie, żaden z was nie dawał jej żadnej atencji, i weszła zazdrość że w jej mniemaniu każdy ma ją w dupie. Więc jak jej chlopak poszedł do kibla, jej celem było po pierwsze zepsuć relację miedzy tobą a tym norwegiem, a po drugie zwrócić uwagę na siebie. Poprzez mizianie się do ciebie - cel osiągnięty.

Nie wiem #!$%@? z wami, jestem autystyczny, wy w