Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 28
549 988 + 20 = 550 008

Moi drodzy rowerzyści i hulajnogarze, 4
Co 4?


Nie dam sobie ręki obciąć, że na ścieżce rowerowej po zachodniej stronie Trasy Kórnickiej od mostu Rocha do Posnanii są wymalowane znaki poziome P27 czy tylko P23, ale jest to droga jednokierunkowa i każdy jadący pod prąd ignoruje widoczne na zdjęciach zakazy wjazdu!
A jak już grzecznie zwrócisz uwagę, że ktoś jedzie pod prąd, to kulturalna odpowiedz w stylu


#rowerowyrownik #poznan

Skrypt | Statystyki
Pobierz krytyk_wartosciujacy - 549 988 + 20 = 550 008

Moi drodzy rowerzyści i hulajnogarze...
źródło: comment_1657957160USWtytWbxc5lva4UZvLPbc.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: mijałem cię już wielokrotnie, nie zwracasz kulturalnie uwagi tylko drzesz japę. Jak wjeżdżam na most od skrótu z ul. świętego rocha, to nie będę dymał na skrzyżowanie z kórnicką, bo pan hrabia pedalarz ma za mało miejsca dla siebie na ścieżce. Nie moja wina że infrastruktura jest #!$%@? pomyślana.
4 dla ciebie.
widzę, że kolega @UwUpepsicolazeromax to z typu tych "ja tylko na chwilkę tu parkuję", "ja tylko kawałek chodniczkiem", "ja tylko..."
Droga jest jednokierunkowa i basta. A że trzeba mieć coś więcej niż trociny w mózgu, żeby zaplanować trasę zgodnie z przepisami to nie moja wina. Widać zbyt wiele od uczestników ruchu wymagam


I to nie moje widzimisię, tylko masz § 47 Rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: gdyby wszyscy jeździli super zgodnie z przepisami i byłbym jedyny który tak jeździ, to pewnie bym się pokajał i #!$%@?ł na północną stronę tak jak piszesz. Ale żaden pedalarz nie przestrzega przepisów w tym mieście - widzę to z perspektywy kierowcy, więc w piździe mam że to jest jednokierunkowa i dalej tak będę jeździł. Dostosowuję się tylko poziomem i mentalnością do ogółu. A jak jeszcze raz na mnie wydrzesz japę