Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 488
Pokój i biurko zdążyłem już trochę "zagracić". Mam kącik TV z mięciutkim szezlongiem i fotelem oraz wreszcie porządny fotel do pracy. Kable ogarnąłem pod blatem, tak że na podłodze nie ma już ani jednego. Pokój ma 33 m2, więc mam tu jeszcze ogromne łóżko. Planuję też taras - z tyłu jest ogród, a za nim las. Dla mnie to przestrzeń marzeń, nigdy nie miałem lepszej i czuję się tu naprawdę dobrze.

#pokazbiurko #pokazpokoj #chwalesie
Jonn - Pokój i biurko zdążyłem już trochę "zagracić". Mam kącik TV z mięciutkim szezl...

źródło: comment_1657953374qMzmNbi3iJD0aEnLOPHBBJ.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@Jonn myślałem, że tylko ja mojtam tak tymi nogami, że muszę mieć podnóżek xD


@WarmWeather: Mężowi do biura też specjalnie wymyślałam i składałam podnóżek- powstał taki jakby kubik ze sklejek, a na wierzchu panel tapicerowany jako podusia. Więc nie tylko Ty :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
myślałem, że tylko ja mojtam tak tymi nogami, że muszę mieć podnóżek xD

@WarmWeather: Niewiele osób dba o szczegóły. Mam podnóżek, a fotel z oparciem tak wysokim, że można oprzeć głowę, przerobiłem, żeby lżej odchylał się do tyłu - przesunąłem środek ciężkości w tył, a prócz tego dorobiłem z prawej strony dodatkowy, szeroki podłokietnik. I wciąż coś udoskonalam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jonn:

oraz wreszcie porządny fotel do pracy
W takim razie gdzie jest tam zagłówek, żeby łeb nie leciał jak się będziesz chciał oprzeć? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Może mam zepsutą szyję, ale dla mnie wszystkie ergofotele bez zagłówka i to dobrego, który podpiera szyję, BEZ wypychania łba do przodu, to są
  • Odpowiedz