Wpis z mikrobloga

Ta kobieta jest jedną z najważniejszych osób w Polsce.
To nie jest jakaś bezrobotna Karyna która wrzuca swoje przemyślenia na Facebooka, to nie jakaś nic nie znacząca aktywistka #!$%@?ąca głupoty, to nawet nie jest jakaś podrzędna posłanka z jakiegoś zadupia co się zachowuje jak wieśniaczka.

To członkini Trybunału Konstytucyjnego, jednego z najważniejszych organów władzy w Polsce.
Vanderbright - Ta kobieta jest jedną z najważniejszych osób w Polsce. 
To nie jest j...

źródło: comment_1657931000TuTxHVMyfZTOh1ugZythIM.jpg

Pobierz
  • 23
@Vanderbright: Ewidentnie PIS chciał ośmieszyć trybunał konstytucyjny wsadzajac tam Pawłowicz i Piotrowicza. Przypomnijmy, że TK powstał w czasach ustępowania władzy komunistycznej i służył przez wiele lat do tego, aby komunistycznym zbrodniarzom nie spadł włos z głowy - pilnował zasad humanitarnych wobec zbrodniarzy. Przed istnieniem TK komuniści zupełnie się prawami człowieka nie przejmowali.
@Vanderbright: zawsze się zastanawiam, czy:
-- w godzinach wieczornych Pani Pawłowicz ma jakieś jazdy, brak leków albo bierze leki? Skąd takie dziwne akcje?
-- to rzeczywiście ona pisze na poważnie, czy zabieg PRowi?
-- kolega, który miał z nią zajęcia z 10-15 lat temu mówił, że bardzo mądra kobieta, oczytana i wiedziała co mówi, była lubiana -coś się poprzestawiało?
@Vanderbright serio ja nie wiem, nie można jej nigdzie zgłosić? Jak tak może być ze jej wybryki na social mediach nie są w ogóle na najwyższym szczeblu oceniane. Wydaje mi się że to widzą tylko czytelnicy portalu ze śmiesznymi obrazkami. W normalnej firmie osoba która by robiła taka wiochę w socialach dawno by wyleciała. Nie znam się na polityce ale serio cos jest nie halo, a to nie jest jej 1 taki