Wpis z mikrobloga

@Rad-X: @podomka: No żart głównie polega na tym aktorze. Bo jest zabawnym gościem który- moim zdaniem- jest dość niedoceniany, w ogóle nie pasuje do roli ale ma dystans do siebie (reakcja). Ma jednak swoją bazę fanów którzy robią z nim memy.
To tak jak byś wstawił tam naszego "Siarę" czyli Rewińskiego. Ten sam typ dowcipu. Mnie śmieszy.
  • Odpowiedz
@podomka a pod innym postem już mi nie odpowiedziałaś to zapytam tu. dlaczego jej apelacje odrzucili? bo przekupieni tam siedza? czy dlatego że najpierw ma zapłacić karę zasądzoną?
  • Odpowiedz
@mishaaq: Też się nad tym zastanawiałęm. Nie jestem ekspertem ale "the script" użyłbym gdyby ten script (uciekło mi polskie znaczenie chwilowo) już istniał, był napisany i był "konkretny". A on napisał w sensie "jakiś", nieokreślony który jeszcze nie powstał.
  • Odpowiedz
ze się nad nią znęcał


@podomka:
Zesrał się... a nie, czekaj, to ona się zesrała.
Cały ten proces to było jedno wielkie pranie brudów, ale ostatecznie Johnny wyszedł lepiej.
Amber całkiem nie zniknie, ale co oberwała to oberwała i ludzie zawsze już będą ją kojarzyli z zasłanym łóżkiem.
  • Odpowiedz
@mishaaq: EDIT jeszcze do tego co napisałem wyżej.
Jeśli chcesz powiedzieć, że umiesz przekroczyć rzekę (ogólnie), to powiesz "I know how to cross a river". Ale jak wiesz jak przekroczyć rzekę Missisipi to już "the Missisipi River".
To tak w nawiązaniu do ruskich i mostów :D
  • Odpowiedz