Wpis z mikrobloga

#adolfinazdrowieje #kot #koty #pomagajzwykopem miałem zrobić update we wtorek, ale dzisiaj Adolfina dostała biegunki. Konieczna była wizyta u weterynarza, powiedział że to może być efekt uboczny antybiotyku który przyjmuje i dał dodatkowo probiotyk.

Druga sprawa, zrobiliśmy testy które znalazły się w zaleceniach (fotka w jednym ze wcześniejszych wpisów) - kocia białaczka oraz koci hiv i niestety, ten drugi wyszedł pozytywny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Adlofina jest nosicielem. Trzeba o nią jeszcze bardziej dbać i z tym nie problem, ale nasza druga kotka jest zdrowa i musimy je trzymać od siebie z daleka. Wet stwierdził, że potrzebna jest szczepionka dla naszej drugiej kotki, Majki, ale bardzo trudno ją w kraju zdobyć. Będzie próbował, a ja dodatkowo chciałbym poprosić o pomoc w namierzeniu tego środka - może jakiś miłośnik albo miłośniczka kotów z wykopu ma dojścia w tym temacie? Szczepionka nazywa się Fel-O-Vax FIV.

I trzecia sprawa, nie wiem o co chodzi, ale kicia znalazła sobie nową miejscówkę do spania - kuweta. Oczywiście czysta, od razu sprzątamy jak biedaczka się załatwi. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale musiałem się tym info podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AlbertWesker - #adolfinazdrowieje #kot #koty #pomagajzwykopem miałem zrobić update we...

źródło: comment_1657905215YizhXpKkXgc79guqWmWIWp.jpg

Pobierz
  • 8