Wpis z mikrobloga

wczoraj po tym co wykopki mi napisaly nie mam zludzen. wykopki zachowywaliby się tak samo jak ruscy.
jeden ( @Meneljanoo ) mi pisze, że chcialby "zeby w moskwe uderzyla rakieta i trafila w jakis szpital polozniczy, zeby kobiety w ciązy spadały do piwnic nadziewając sie na pręty". drugi pisze, że nuk na moskwe powinien poleciec juz dawno. żądne krwi wykopki to takie same zwierzeta jak ruscy bo chca mordowac kogos kto mial nieszczescie urodzic się 100km dalej niz oni. gardze wami #ukraina #wojna #rosja
p.....n - wczoraj po tym co wykopki mi napisaly nie mam zludzen. wykopki zachowywalib...

źródło: comment_1657904027n8EDz2YE8QAnTzBLKVSAmu.jpg

Pobierz
  • 64
@pieknamarion: Przeciez na tym portalu klepsydra z Kaczynskim zebrała 4 tysiace plusów każdy się cieszył i życzył śmierci, jak była ewakuacja ludzi z Afganistanu który zajeli talibowie i gosciu chcial leciec na samolocie i spadl nad ziemia to ludzie pisali ze dobrze mu tak, ze debil ze malo przydatny spolecznie był. To teraz powiem Ci ze i tak ludzie na wykopie sie dobrze zachowuja bo bronia Ukraine i Ukraincow a zobacz
@pieknamarion: Przecież Rosjanie wyraźnie mówią, że dla nich wojna to polityka, a oni nie interesują się polityką. Dlaczego więc mieliby się przejmować, że im bomby na głowę spadają? Poza tym Rosjanie oddają cześć Leninowi i Stalinowi, więc jak widać lubią być zabijani.

@pieknamarion: Boże, jaki festiwal #!$%@? w komentarzach tutaj XD
Oni wszyscy tacy wyprani z empatii, gotowi do walki (oczywiście zza monitorów), przepełnieni złą energią XDDDD

Wojna to naprawdę straszna rzecz, kompletnie nie rozumiem ruskich popierających putina i tych zbrodniarzy, jak bardzo muszą mieć zryte łby. To jest chore.

I teraz mały kij w mrowisko, chciałbym przypomnieć, że USA potrafiło też wielu dzieciaków z Afganistanu, Iraku czy Wietnamu wysłać na przedwczesny wieczny
erni13 - @pieknamarion: Boże, jaki festiwal #!$%@? w komentarzach tutaj XD 
Oni wszy...

źródło: comment_1657909461JmpMftMZRkssh8QujpHsr0.jpg

Pobierz
Problem w twoim myśleniu jest taki, że Ty żebyś się nie zniżał do poziomu Agresora pozwoliłbyś na zaszlachtowanie całego narodu


@siemankooo: XDDDDDDDDD
No ta, bo bez popełniania masowych zbrodnii wojennych nie da się wygrać i trzeba masakrować wszystkich cywili xD Ja #!$%@?ę, co za podludź z mentalnością ze wschodu.

Takim mysleniem to Hitler wygrałby wojne.


Wojna Ukrainy z Rosją to zdeczka inna skala niż IIwś, ale kto by się tym przejmował
No wiadomo, nie atakujmy rosyjskiego dowództwa i wojska w mieście, poczekajmy aż wyjdą w pole, #!$%@? że przez ten czas będą #!$%@?ć w cywilów, może uda nam się do tego czasu dożyć


@siemankooo: Co? xD Wykopki wyżej chcą MORDOWAĆ ROSJAN, nie walić po centrach dowodzenia w mieście, to jest duża różnica
Przykładowe cytaty:

Akurat nuke na to robactwo powinien był spaść już dawno

zeby w moskwe uderzyla rakieta i trafila w
Kiedy ludzie wypowiadają się z takich wyżyn moralnych na temat „bycia lepszym niż tamci” to mi się przypomina „Dogville” Von Triera, polecam w tym temacie.