Wpis z mikrobloga

wczoraj po tym co wykopki mi napisaly nie mam zludzen. wykopki zachowywaliby się tak samo jak ruscy.
jeden ( @Meneljanoo ) mi pisze, że chcialby "zeby w moskwe uderzyla rakieta i trafila w jakis szpital polozniczy, zeby kobiety w ciązy spadały do piwnic nadziewając sie na pręty". drugi pisze, że nuk na moskwe powinien poleciec juz dawno. żądne krwi wykopki to takie same zwierzeta jak ruscy bo chca mordowac kogos kto mial nieszczescie urodzic się 100km dalej niz oni. gardze wami #ukraina #wojna #rosja
p.....n - wczoraj po tym co wykopki mi napisaly nie mam zludzen. wykopki zachowywalib...

źródło: comment_1657904027n8EDz2YE8QAnTzBLKVSAmu.jpg

Pobierz
  • 64
@pieknamarion:
The Nazis entered this war under the rather childish delusion that they were going to bomb everyone else, and nobody was going to bomb them. At Rotterdam, London, Warsaw, and half a hundred other places, they put their rather naive theory into operation. They sowed the wind, and now they are going to reap the whirlwind.

Tyle na ten temat. Tutaj by się przydał szanowny Pan Sir Arthur Harris.
@pieknamarion: przed 24 lutego bym tego nie popierał. Ale potem miesiąc po miesiącu, zbrodnia po zbrodni, ta granica się przesuwała. W połączeniu z częstym zawodem niewystarczającymi działaniami Zachodu (przynajmniej jego części) wygenerowało to takie pokłady nienawiści, że gdybym teraz usłyszał o atomie zrzuconym na Moskwę i śmierci milionów to otworzyłbym szampana wiedząc, że to zło konieczne po którym świat stanie się lepszy. Albo zaraz przestanie istnieć, ale wtedy i tak byłby