Wpis z mikrobloga

Kurde mirki poważny temat mam, mam lapka z HDMI i USBC i jak podłączam monitor po hdmi to go widzi i śmiga. Jak podłączam drugi monitor pod usbc to przestaje widzieć ten wpięty po hdmi. W display settings i intelowym gowno panelu nie identyfikuje tego po hdmi. Jak odepne usbc to nagle znów widzi i moge mieć max jeden dodatkowy monitor. Żadne klikanie w detect nie daje rezultatu. #programista15k here #informatyka #programowanie #komputery
  • 26
  • Odpowiedz
@popik3: ludzie u mnie w robocie maja Lenovo to dostali ze stacjami dokującymi i trzy ekrany śmigają, tak jak pisałem u mnie na Dellu ze stacją śmiga jak i z podpiętym monitorem po HDMI i USB-C, może Lenovi nie radzi sobie w ten sposób
  • Odpowiedz
jest opcja ze jakoś monitor do monitora się podłącza?


@popik3: nie przez HDMI - musiałbyś mieć huba z DisplayPortem i conajmniej jeden monitor obsługujący Daisy Chain/MST.

Tak btw to Daisy Chain jest odpowiedzią na pytanie czemu stacja dokująca działa a hub nie - w stacji przeważnie mimo że porty są oddzielne to w zasadzie zachowują się tak jakbyś właśnie wpiął jeden monitor w drugi przez DP. Temu uniwersalne doki nie dają
  • Odpowiedz
  • 0
@Shamson: Ja dalem 69 pln ale ja oczekuje ze ten hub wyświetli mi obraz tylko na jednym monitorze, na drugim marzy mi się obraz z portu hdmi w kompie w tym samym czasie
  • Odpowiedz
@popik3: nie, po prostu śledzę ten tak bo temat mnie interesuje a g... mnie interesuje że ktoś nie umie monitora podłączyć. Programiści się takimi rzeczami nie zajmują.

Mogłeś jeszcze dodać jakieś inne losowe tagi dla zasięgu
  • Odpowiedz
@popik3:
A to zachlałem mordę i źle zrozumiałem.

Dej model lapka i monitora - nie kojarzę, żeby ktoś szeregował hdmi i usb-c tak, że tylko jedno działa.
  • Odpowiedz
a monitory to chyba obojętne?

@popik3:
Za dużo gówno widziałem, żeby zlekcewarzyć głupotę producentów :D
Iiyama to solidna firma, ale po msi nie spodziewałbym się niczego.

To T14s, mam drobne ptsd ()
  • Odpowiedz