Wpis z mikrobloga

@NoJakNieJakTak: @Logika_wykopu: Aha i jeszcze to porównanie do 1984 orwella, którą większosć kucy nawet na oczy nie widziało bo jakby widziało to by nie robili takich debilnych porównań xD

Zresztą nawet jakby streszczenie chociaż widzieli to by nie robili takich debilnych porównań xD
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: Ktoś mi wytłumaczy dlaczego mniejszości nie można obrażać a większość już tak. Dlaczego regulamin zamiast mówić jak nie możemy obrażać to skupiają się na tym kogo nie można obrażać. Trochę jak w folwarku zwierzęcym tego samego autora co 1984 są równi i równiejsi i to jest problem.
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: Na wykopie tez powinni zabronic hejtu, w tym na kosciol katolicki i JP2. A nie zaraz, to sie nie liczy, z tego mozna sie smiac, nie mozna tylko z transow, homo i didin du nuffinow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prywatny subreddit na prywatnym serwisie decyduje co dopuszcza. literalnie 1984, cenzura, komunis XD


@kapitan_b---a: Reddit ma to słabo rozwiązane, bo wystarczy kilku dogadanych ze sobią idiotów- prywatnych moderatorów na popularnych subredditach, którzy mogą na podstawie widzimisię manipulować serwisem opiniotwórczym. Co innego moderacja kultury wypowiedzi, a co innego moderacja całego forum na podstawie poglądów jednej osoby. Ja dostałem bana na jednym subreddicie, bo śmiałem zauważyć, że ZSRR to było państwo totalitarne.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: Akurat na tym subreddicie sytuacja była wyrównana. Prawaki żartowały z 13/50 i samobójstw transów, lewaki z mordowania kapitalistów i wrogów rewolucji, a fioletowe libki z pedofilii i zoofilii. Nikomu to nie przeszkadzało bo każdy wiedział że to tylko żarty, ale oczywiście w tych czasach tak nie można.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Moskvin: no ale jak się nie podoba to wychodzisz z tego suba.. Osobiście mam to gdzieś tylko to piękny przykład "policji myśli". Nie popierasz moich argumentów to moderujemy
  • Odpowiedz