Wpis z mikrobloga

Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społeczeństwie jest konserwatyzm. Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Jeszcze w gimnazjum pewnie bym powiedział że jednym z największych problemów współczesnego świata jest duża ilość czarnych aktorów w filmach, zmniejszanie cycków kobiecych postaci w grach, i faceci co noszą sukienki. W międzyczasie "rozsądna prawica" robiła wszystko żeby rozmontować demokrację i gospodarkę w tym kraju, i odbierała ludziom prawa w celu ochrony jakichś przestarzałych tradycji. Ale najważniejsze że lewaków boli dupa. W sumie na wykopie dużo ludzi nadal myśli w taki sposób, i mam nadzieję że oni też mają tylko 14 lat jak ja wtedy.

Cieszę się że udało mi się z niego wyrosnąć, ale mimo wszystko trochę wstyd że kiedyś otwarcie popierałem Korwina i innych prawicowych "wolnościowców" , czy też Trumpa i jemu podobnych. Człowiek był młody i głupi ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bekazprawakow #humorobrazkowy #zalesie
Vanderbright - Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społe...

źródło: comment_1657880775Sd7B6tlRx2tU0FJGKORkia.jpg

Pobierz
  • 172
@Vanderbright: glownym problemem polski bylo 45 lat komunizmu i pozniejsze rzady lewicy i lewicy centrum, ktore opozniaja rozwoj polski. no ale dla polaka liczy sie aborcja, lgbt i #!$%@? ksiezom, bo to sa trzy czynniki ktore mu wystarcza by poczuc sie krajem zachodnim xD niczym sie nie roznicie od pisiorow, ktorzy zlapali polakow na 500+.
polska wstaje z kolan! zalegalizowano malzenstwa tej samej plci! mozna dokonowywac aborcji bez limitu wieku ploda
@Vanderbright: Wszystko się zgadza, tyle ża na tym różowym tłuściochu (może powinien być tęczowy?) należy napisac "lewica". Państwa zachodnie wzbogaciły się , gdy były konserwatywne. Teraz już są bogate.

Taki drobiazg - jak Polak marzył, żeby urwać niemieckiego szparaga to w Niemczech za pederastrię groziło więzienie!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
PiS jest konserwatywne tylko jeśli chodzi o aborcję - wszystko inne - bardziej lewicowe niż u oficjeelnej lewicy.


@7160: hahahaha xD wam można machać marchewką na kiju przed nosem, a wy będziecie widzieli tylko marchewkę.

Naprawdę PiS nie jest przeciwko LGBT?
Nie wspiera prawicowych, nacjonalistycznych organizacji? Miliony na narodowców nie daje?
W tym po znajomości miliony dla prawicowych prywatnych firm (np. ustawiony przetarg z Red is bad)?
Nie ucięli reklam w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pamiętaj ze konserwatyzm i lewactwo sa zapisane u czlowieka w genach i bez konserwatystow bysmy teraz nie istnieli. Czlowiek pierwotny konserwatysny robil raczej to co znal i byli dobre, a lewacy jedli muchomory, lapali nowe gatunki zwierzat, wlazili na drzewa, spadali i gineli, nie chodzili utartymi sciezkami, itd, no generalnie ginęli szukajac nowychrzeczy. Gdyby ludzie byli tylko lewakami to by pogineli wiec niejako przejechali przez setki tysiecy lat na plecach konserwatywnych homo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szkoda, że może oprócz aborcji i niedzieli handlowych to nie są działania zgodne z ideą konserwatyzmu. Za rozwalaniem gospodarki nie leży konserwatyzm tylko niegospodarni ludzie bez umiejętności


@Amasugiru: mówisz, że jak ktoś jest nieudolny to nie może być konserwatystą? Jesteś jednym z tych, którzy krzyczą, że komunizm się następnym razem uda. Czyli ludzie mogą być w 100% prawicowi, potem dojdą do władzy i okażą się niekompetentni, to nagle stają się lewicowcami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Umysłowe zacofanie pisowców, połączone z uwielbieniem dla socjalizmu + matka boska w klapie zamiast lenina - to nie jest konserwatyzm.


@tombeczka:
Następnym razem na pewno się uda. A komunizm nie był prawdziwym komunizmem, bo byli nieudolni! Więc w takim razie to byli prawacy! Wasza logika. Mądre to jest wg ciebie?

Ja naprawdę mam nadzieję, że wy jesteście dziećmi góra 15-letnimi, bo być tak naiwnym i oderwanym od rzeczywistości i mieć prawo
@srogie_ciasteczko:

Jestem absolutnie zniesmaczony nieumiejętnością czytania wykopków, w tym ciebie.

Napisałem naprawdę proste stwierdzenie, że to nie poglądy są głównym powodem rozwalania gospodarki. A ty zdecydowałeś się zarzucić mi ciągotki komunistyczne. Pominę już, że konserwatyzm i komunizm to całkowicie inne kategorie.

Jaki postęp wprowadził konserwatyzm?


Przeczytaj jeszcze raz co zacytowałeś. Wbrew obiegowej tutaj opinii konserwatyzm nie polega na cofaniu się do średniowiecza czy też utrzymania stagnacji społeczno-kulturowej. Konserwatyzm to po prostu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem absolutnie zniesmaczony nieumiejętnością czytania wykopków, w tym ciebie.

A ty zdecydowałeś się zarzucić mi ciągotki komunistyczne.


@Amasugiru: o #!$%@? xD wysoki poziom rozumowania. Co najwyżej żeby zostać konserwatystą xD nawet nie rozumiesz co się do ciebie pisze. I oczywiście żadnego przykładu rozwoju nie podałeś, bo nie byłeś w stanie niczego wymyślić.