Wpis z mikrobloga

Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społeczeństwie jest konserwatyzm. Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Jeszcze w gimnazjum pewnie bym powiedział że jednym z największych problemów współczesnego świata jest duża ilość czarnych aktorów w filmach, zmniejszanie cycków kobiecych postaci w grach, i faceci co noszą sukienki. W międzyczasie "rozsądna prawica" robiła wszystko żeby rozmontować demokrację i gospodarkę w tym kraju, i odbierała ludziom prawa w celu ochrony jakichś przestarzałych tradycji. Ale najważniejsze że lewaków boli dupa. W sumie na wykopie dużo ludzi nadal myśli w taki sposób, i mam nadzieję że oni też mają tylko 14 lat jak ja wtedy.

Cieszę się że udało mi się z niego wyrosnąć, ale mimo wszystko trochę wstyd że kiedyś otwarcie popierałem Korwina i innych prawicowych "wolnościowców" , czy też Trumpa i jemu podobnych. Człowiek był młody i głupi ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bekazprawakow #humorobrazkowy #zalesie
Pobierz Vanderbright - Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społe...
źródło: comment_1657880775Sd7B6tlRx2tU0FJGKORkia.jpg
  • 172
@NoJakNieJakTak: W Szkocji.

@Vanderbright: A mnie śmieszy fakt jak polskie społeczeństwo jest naiwne i łapie się na puste slogany jak postęp, konserwatyzm i tym podobne. Każda opcja polityczna, każda partia pcha się do władzy tylko po to, żeby ustawić się przy korycie. Głosując na jakiegokolwiek polityka nie sprawisz, że ci będzie lepiej w tym kraju. Za to ten polityk nieźle się ustawi w życiu mając swojego wyborcę głęboko w poważaniu.
@Vanderbright: Czyli co? Myślisz, że jak zagłosujesz na inną partię to magicznie w kraju się zmieni? Guzik prawda.
Przyjdą nowi, będzie nowy nepotyzm, kolesiostwo i aferki. Poustawia się rodzinkę i znajomych na stanowiskach, każdy przetarg zrobi się pod ziomali, itd. Prawo zabrania? Zmieni się prawo, co tam, w końcu władza może i nikt za to nie rozliczy. Najwyżej przejdzie się do opozycji i będzie biadolić na kolejne pasożyty w partii rządzącej,