Wpis z mikrobloga

przeciętna kobieta ma okres przez 7 dni w tygodniu co jest przeciwwskazaniem do korzystania z sauny


@qazplm: 7 dni w tygodniu? Chyba nie uważałem na biologii, bo myślałem, że to parę dni w miesiącu, a nie cały czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale pomijając twój błąd, to co z tego?
Jest różnica między "Nie mogę z powodów zdrowotnych", a "Nie
  • Odpowiedz
@Maceek6 Najlepsze jest to, że od pewnego czasu są tam wspólne wejściówki na siłkę, sauny i basen, ale przejście pomiędzy siłownią i basenem prowadzi przez saunarium, więc w praktyce nie tylko sauny były niedostępne dla facetów we wtorki, ale i basen/siłownia na tym samym wejściu o ile ktoś tak chciał chodzić xD
  • Odpowiedz
heh tak czytając co piszecie, to was dziwi, że kobiety wolą się od was trzymać z daleka? Podziękujcie co poniektórzy sobie a inni reszcie prostaków i jełopów co robią dziury w przebieralniach (bo to dla nich jedyna szansa, żeby na gołą babę popatrzeć), że jest zapotrzebowanie na taką separację. Osobiście chodzę przeważnie z mężem więc teoretycznie brak babskich wtorków powinien mnie cieszyć ale jak widzę jak "zacne" grono sapie o ten jeden
  • Odpowiedz
@Maceek6: Ogólnie nie polecam tego aquaparku, zapłaciłem bilet na 2godziny, przekroczyłem o 15 min, bo okazało się, że nie doliczają minut na przebranie się jak na normalnych basenach. Dopłaty wyszło tyle, że mogłem wziąć bilet całodniowy i wyszłoby na to samo.
  • Odpowiedz
przeciętna kobieta ma okres przez 7 dni w tygodniu


@qazplm: nie widzisz różnicy między tym co stworzyła Natura, a tym co wymyśliła jakaś lewaczka?
  • Odpowiedz