Wpis z mikrobloga

Hej miraski, anon lvl prawie 27.

Pracuję w korpo na customer service od 1,5 roku, aktualne zarobki to jakoś 5.7k na łapę. Nie mam już tutaj motywacji i chciałbym zmienić bo się wypaliłem(coś powyżej 8k net - tak wiem, ze świecą szukać, ale kto nie szuka ten nigdy nie znajdzie).

Z moich skillsów to głównie języki obce - angielski, hiszpański, portugalski. Do tego na komunikatywnym poziomie francuski i włoski.

Jakieś tipy gdzie można znaleźć pracę płatną >8k? Warto szukać jako helpdesk IT?

Myślałem też o pracy zdalnej dla jakiejś firmy zagranicznej, ale nie do końca ogarniam gdzie można znaleźć takie oferty i czy faktycznie jest to tak kolorowe jak mi się wydaje

#zarobki #praca #pracait #kariera #pieniadze
  • 3
@Vela102: beka z korposzczurow. Aż mi was szkoda, fakultety, języki, pełno stresu w robocie i #!$%@? wie co jeszcze za takie marne pieniądze. Tragedia. 8k to ja mam prawie kilometr pod ziemią bez żadnych dodatków, po liceum, z kieszeniami pełnymi papierów ze szkoleń, który każdy realnie podnosi kwalifikacje i co za tym idzie $$. Czasami lepiej machać łopata i kilofem niż klepać pazurami w klawiaturę. Polecam. (Są przyjęcia)