Wpis z mikrobloga

@PlayTheGame: miej 172 cm, waż 60 kg, noś rozmiar XS/S, chodź na fizjoterapie 2x w tygodniu, codziennie długie spacery z psem i bądź wyzywana od leniwych grubasów, które się nie ruszają. Kek. Tak, ruch przecież leczy wszystko bolączki powieziowe, mięśniowe i AUN, a bieganie to nawet depresje xD
  • Odpowiedz
@PlayTheGame: I tak, spięte mięśnie, powięzi i AUN w ciągłej gotowości to jest choroba cywilizacyjna wynikająca z siedzącego trybu życia pełnego stresu. 15 minut rozciągania nic tutaj nie pomoże, o ile nie zachowa się pełnej higieny trybu życia (chociaż na pewno nie zaszkodzi).
  • Odpowiedz
@maua_krewetka: jak nie lubicie za bardzo wysiłku (dla mnie np. pilates czasem jest zbyt intensywny i nie mam ochoty na tego typu ćwiczenia) to spróbujcie jogi np. joga na zdrowy kręgosłup na YT z Gosią Mostkowską (bardzo ładna i sympatyczna Pani ( ͡° ͜ʖ ͡°). To są luźne ćwiczenia rozciągające - ja na początku nie potrafiłam usiąść w siadzie skrzyżnym, a po kilku lekcjach stanowcza poprawa.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: założyłam, że jak coś komuś dolega to raczej już jest pod opieką specjalisty ;) Moja rada dotyczy osób bez kontuzji, czy urazów, a jedynie takich, którym nie chce się wkładać zbyt dużego wysiłku w aktywność fizyczną ;)
  • Odpowiedz
@brere: Gowno prawda, całe życie byłem zajebiscie aktywny i bardzo rozsądnie się odżywiałem i mój organizm sypie się jak na wszystkich memach a mam ledwie 30
  • Odpowiedz