Wpis z mikrobloga

Dobry, chcialbym kupic sobie karnet. Generalnie jestem niedzielnym kibicem, nie interesuje sie za bardzo polska pilka i rozgrywkami, ale jako ze jestem Warszawiakiem i zawsze odczuwalem sympatie dla Polonii, chcialbym sprobowac pochodzic sobie na mecze i pokibicowac, jako ze rysuje sie przed klubem coraz fajniejsza przyszlosc.

Czy jest tu ktos ze stalych bywalcow Konwiktorskiej i bylby w stanie doradzic, gdzie sobie usiasc na K6? Zauwazylem, ze dwa sektory obok sektora gosci sa mlynem. Zatem zostaja mi sektory C1, A1 i A2. Te z kolei maja czesc gorna i czesc dolna. Bardzo malo karnetow sprzedanych jest w czesciach dolnych, a pod C1 nie ma nawet ich w sprzedazy. Czemu?

Generalnie chcialbym poczuc "bliskosc" wydarzen na boisku, ale tez chcialbym jednak dobrze widziec. Zastanawiam sie nad wyborem miejsca w dolnej czesci sektora A1 albo nawet A2, zeby widziec bardzo dobrze wydarzenia na jednej polowce.

Poradzicie?

Jesli sa tez na stadionie jakies niepisane reguly, ktore warto znac, to podajcie. Np. interesuje mnie, czy moje miejsce jest w miare swiete i czy jesli poprosze kogos, kto mi je zajal, zeby mi ustapil, to czy bedzie wielki raban, czy tez moze powinienem sobie znalezc jakies inne, obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poloniawarszawa
  • 21
Doping będzie prowadzony z sektorów C1 więc jeśli nie jesteś zwolennikiem 'darcia' japy to polecam A1 :)


@plbj: fajnie jest pokrzyczeć albo pośpiewać, jednak na dłuższą metę rozprasza to uwagę. Na Konwiktorskiej nie ma telebimów, aby zobaczyć powtórki jakiejś akcji, np. bramki lub faulu. Trzeba oglądać cały mecz w pełnym skupieniu