Wpis z mikrobloga

Dobry, chcialbym kupic sobie karnet. Generalnie jestem niedzielnym kibicem, nie interesuje sie za bardzo polska pilka i rozgrywkami, ale jako ze jestem Warszawiakiem i zawsze odczuwalem sympatie dla Polonii, chcialbym sprobowac pochodzic sobie na mecze i pokibicowac, jako ze rysuje sie przed klubem coraz fajniejsza przyszlosc.

Czy jest tu ktos ze stalych bywalcow Konwiktorskiej i bylby w stanie doradzic, gdzie sobie usiasc na K6? Zauwazylem, ze dwa sektory obok sektora gosci sa mlynem. Zatem zostaja mi sektory C1, A1 i A2. Te z kolei maja czesc gorna i czesc dolna. Bardzo malo karnetow sprzedanych jest w czesciach dolnych, a pod C1 nie ma nawet ich w sprzedazy. Czemu?

Generalnie chcialbym poczuc "bliskosc" wydarzen na boisku, ale tez chcialbym jednak dobrze widziec. Zastanawiam sie nad wyborem miejsca w dolnej czesci sektora A1 albo nawet A2, zeby widziec bardzo dobrze wydarzenia na jednej polowce.

Poradzicie?

Jesli sa tez na stadionie jakies niepisane reguly, ktore warto znac, to podajcie. Np. interesuje mnie, czy moje miejsce jest w miare swiete i czy jesli poprosze kogos, kto mi je zajal, zeby mi ustapil, to czy bedzie wielki raban, czy tez moze powinienem sobie znalezc jakies inne, obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poloniawarszawa
  • 21
@onuceSzatana: z ciekawości przeszedłem się raz na dół i jest... Inaczej. Też widać, ale wszystko jest z innej perspektywy, czy gorsza to musisz sam ocenić, ja wolę oglądać z góry. Chyba lepiej mieć karnet na górę i w razie w można przejść się na dół bo i tak tam prawie nikt nie siedzi.
@onuceSzatana: @plbj: Konkretnie to doping jest na C1 i C2. C3 z reguły jest pusty poza kilkoma osobami. Z widocznością myślę że nigdzie nie ma problemu.

Dolne trybuny są często puste bo po prostu na dole jest gorsza widoczność niż na górze ;) Jak chcesz po prostu obejrzeć mecz, bez dopingowania i z dobrą widocznością to bierz górną część trybun A1 i A2.

Jeżeli na meczu odwidzi ci się i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana: na meczach przy których Kamienna będzie zamknięta c1 i c2 będą sektorami z tymi "najzagorzalszymi", więc najlepiej na a1 lub a2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do miejsc to i tak wszyscy siedzą gdzie chcą, więc nie zwracaj na to uwagi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana: Zazwyczaj szaliki ściągamy tuż po wyjściu z meczu. Mnie jeszcze nikt nie skroił ani nic (a zwykle idę do metra, więc to jest jakiś tam kawałek), ale jak jesteś w barwach to cię mogą skroić nawet w 3 na 1, jak to jeden mireczek miał niestety okazję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@onuceSzatana: Jak nie masz na sobie żadnego symbolu KSP typu szalik, koszulka itd. to nie masz się czego obawiać. Na szczęście to nie Kraków i legijne sebixy jakiś minimalny poziom normalności utrzymują ( ͡° ͜ʖ ͡°) w przeciwieństwie do tych z Wisły i Craxy
@onuceSzatana: szkoda ryzykować własne zdrowie, po meczu po prostu się chowa szalik i tyle. Żyleciarze zawsze bardziej straszą niż faktycznie się gdzieś kręcą po okolicy, lepiej postępować zgodnie jak rozum podpowiada, chyba, że jesteś zawodowym bokserem i lubisz się bić ;)

...już nie mogę się doczekać na michałka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@plbj: Wiadomo. Generalnie scenariusz typu wyjscie ze stadionu i wejsxie do auta zaparkowanego przy Konwiktorskiej uznaje za pewne minimum ludzkiej godnosci w wanna be cywilizowanym kraju jakim jest Polska. Przejdzie?

Michalek? ;)