Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, zalogowałem się do banku by zlecić nadpłatę a tu widzę, że pojawił się taki wniosek. Miesiąc temu przy nadpłacie tego nie zauważyłem.

Przystąpienie do programu Dobrowolnej Sprzedaży Nieruchomości

Informacje dodatkowe
Jeśli masz problem ze spłatą swojego kredytu, Bank oferuje Ci wsparcie, które pozwoli na uregulowanie zobowiązań i rozwiązanie Twoich problemów finansowych:
pomoc profesjonalnego pośrednika w znalezieniu nabywcy na nieruchomość,
wsparcie przy załatwianiu formalności
pomoc w negocjacjach ugód z innymi wierzycielami (np. spółdzielniami lub wspólnotami mieszkaniowymi, ZUS, US, inne banki)
możliwość sfinansowania nabywanej nieruchomości przez PKO Bank Polski S.A. (po ocenie zdolności kredytowej)

#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 14
znowu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nigdzie nie napisał że logował się do aplikacji w telefonie


@SzitpostForReal: '

masz rację jest późno i dopowiedziałem, że z apki.

I zabawnie, że pisze to osoba której chyba w 7 punktach udowodniłem, że się myli. Więc może jeszcze raz xD

2400-2500 najem mieszkania podobnej jakości + czynsz + opłaty. Kredyt z ubezpieczeniem- 2200 xD a kredyt nie na 30 lat, a na 15 xDDDDDDDDDd
masz rację jest późno i dopowiedziałem, że z apki.

I zabawnie, że pisze to osoba której chyba w 7 punktach udowodniłem, że się myli. Więc może jeszcze raz xD

2400-2500 najem mieszkania podobnej jakości + czynsz + opłaty. Kredyt z ubezpieczeniem- 2200 xD a kredyt nie na 30 lat, a na 15 xDDDDDDDDDd rzeczywiście mam braki w czytaniu ze zrozumieniem i mówi to osoba która bierze porównania jakby brać kredyt w miesiacu
: dobra, wrzucam na czarną listę, bo po raz kolejny udowodniłeś że nie ma sensu z tobą dyskutować. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie odpowiadasz na pytania a jak używam twardych danych to wklejasz jakieś iks de i palisz głupa w odpowiedzi. EOT.


@SzitpostForReal:

Wkleiłeś dane dla kredytu branego w roku 2022 dokładnie w lutym, a ja brałem go w 2020 gdzie mieszkania były o wiele tańsze to po pierwsze, po
@koniecswiatajestbliski Jeśli coś takiego pojawią się na stronie banku i to jednego z większych to oznacza że mimowolnie podaż nieruchomości wzrośnie. Jeśli przy tak drogich kredytach nadal zainteresowanie kupnem będzie niewielkie to trzeba będzie znaleźć kupców obniżając cenę tej nieruchomosci. Średni spadek cen będzie w pewnym sensie skorelowany ze wzrostem liczby takich ofert na rynku. I jeszcze jedna rzecz - bank będzie chciał przez swojego pośrednika sprzedać a nie sprzedawać. To zmienia