Wpis z mikrobloga

@dran2: Generalnie, woda po dobrych kiszonych ogórach działa rewelacyjnie smakowo w każdym mięsie, podkręca też wiele zup i jest bliska polskiemu wyobrażeniu o czymś spoko bardziej niż np. ocet który już nie tak łatwo dodawać do mięs, ma ostrzejszy i bardziej płaski smak.
Jak zjem takie ogórki to połowę wody wypijam a połowę zostawiam do wykorzystania w kuchni, zawsze się gdzieś przydaje.
Sok jabłkowy też bardzo spoko, ja jestem fanką soku
PRZEPIS CZŁOWIEKU


@red7000:
-Paski żeber dzielisz na 1 lub 2 kostkowe segmenty w zależności od tego ile masz na nich mięsa, solisz, smażysz na gorącej patelni (180-200c) na brązowo. Szybko, nie chcesz spalić, nie chcesz mieć jeszcze jadalnego mięsa. Dorzucasz jakiekolwiek warzywa masz w lodówce. Fajnie jakby trafiła się cebula i czosnek. Wywalasz wszystko do michy

-Mieszasz w różnych proporcjach wodę po ogórkach konserwowych, sok jabłkowy, i dajesz od groma papryki
via Android
  • 1
@Ciameq Ja użyłem konserwowych i soku jabłkowego, koleżanka wyżej używa kiszonych i wiśniowego i pewnie też jest ekstra, muszę sprawdzić zanim powiem że i tak moje są lepsze ( ͡º ͜ʖ͡º)