Wpis z mikrobloga

#ukraina #europa

Ukraińcy w Polsce to teraz ta sama grupa co beżowi pare lat temu w zachodniej europie. Nie wygodne fakty należy przemilczyć bez względu na wagę.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wyłudzenia, złodziejstwo, bijatyki.


@12345678901111: Ale dawaj jakieś konkretne opisy tych sytuacji, linki do artykułów, zdjęcia itp. Rzuciłeś jakimiś słowami bez pokrycia i masz pretensje do świata, że ktoś to przemilcza, chociaż nikt nie wie o co konkretnie chodzi xD
Pewnie takie rzeczy się zdarzają i będą zdarzać.
  • Odpowiedz
zarzucaj innym imigrantom zle zachowanie w swoim kraju

uchylaj się od wyroku sądu w kraju do którego wyemigrowałes xD


@Pres: no, w pewnym sensie to tylko potwierdza to co twierdzi @12345678901111 - że imigranci są ryzykowni, tak samo jak on sam jako imigrant. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#ukraina #europa


Ukraińcy w Polsce to teraz ta sama grupa co beżowi pare lat temu w zachodniej europie. Nie wygodne fakty należy przemilczyć bez względu na wagę.

@12345678901111: Niewygodna to jest dla mnie twoja obecność tutaj, a z Ukraińcami większość nie ma problemów
  • Odpowiedz
@12345678901111 zależy jacy Ukraińcy, oczywiście, że część się zachowuje jak typowy polski Seba nie widzę w tym nic dziwnego xD Polacy jak emigrowali na zachód to też nie była to śmietanka towarzyska tylko raczej biedni bez perspektyw, bo ci co sobie radzili to zostali. Tak samo z Ukraińcami. Co nie zmienia faktu, że ludzie są różni, sam mam kumpla Ukraińca i się super dogadujemy a i na ukraińców z pracy złego
  • Odpowiedz
>zarzucaj innym imigrantom zle zachowanie w swoim kraju

>uchylaj się od wyroku sądu w kraju do którego wyemigrowałes xD


@Pres: Zaorane, nowe best of mirko. Gratki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie no, jestem za pomocą tym, którzy uciekają przed piekłem wojny, ale nie róbmy też k---y z logiki odnośnie tego, że wcale element też nie przyjeżdża.

Tak samo jak nasze seby wyjeżdżały i wyjeżdżają za granicę tak samo robią to seby ukry. I taką patologię powinno się tępić bez względu na narodowość.

Niestety w ostatnich latach nasze seby już dawno wyjechały do uk/ nl, a teraz darcie mordy (z perspektywy Wrocławia) to
  • Odpowiedz