Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdy zaczynacie tworzyć związek z nową osobą, to jaki jest wasz stosunek do kontaktów partnera/partnerki ze swoją/swoim ex? Co dopuszczacie, co wydaje wam się dziwne albo budzace podejrzenia i zapalajace lampkę ostrzegawczą? Stawiacie komuś jakies warunki wtedy - nawet jesli razem stwierdzaliscie, ze ta przeszlosc jest juz zamknieta, to co w razie gdy jest jeszcze jakis kontakt?

#zwiazki #milosc #ex #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cec2809441862dfdfd2cc2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
SkrajnaRozowypasek: @MalaHelenka i do OPa

Niby tak, ale #!$%@? nie do końca.
Mam taką historię, że zaczynając studia poznałem taką dziewczynę. To była moja pierwsza miłość, kochałem ją jak #!$%@?. Zabrzmi to głupio, ale zużyłem na nią najlepsze pokłady uczuciowości. Całe to falowanie, rollcoaster i nasze bujanie się, trwało bez mała osiem lat. Małą przerwą był mój trzyletni związek z jedyną do tej pory partnerką, ale mimo tego do kogo wróciłem
@AnonimoweMirkoWyznania: No ale co niby tak, a nie do końca jest w mojej wypowiedzi? No on jej nie ufał w takim razie z tego co opowiadasz więc ją zamknął w klatce, a ona jest wolnym człowiekiem i albo chciała to zrobić, albo została zmuszona czyli działa wbrew sobie i to nie jest mądre posunięcie. No ale niech sobie ludzie robią co chcą.
Wybacz, ale filmiku z linku nawet nie przesłucham, bo
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy od tego jak wygląda ta relacja, bo jak to ma mieć formę monogamicznej zamkniętej relacji to wszelkie exy są jak bolce/pierogi na boku. Nawet w oczach znajomych to trochę podkopuje autorytet obecnego partnera jeśli partnerka buja się z ex-bolcami jak gdyby nigdy nic. Co innego jak obydwoje mają bardziej luźne podejście i pozwalają sobie na więcej, a co innego jak są wobec siebie zazdrośni i zaborczy to wtedy kontakt
@AnonimoweMirkoWyznania: co za #!$%@? i fantasmagorie w tych komentarzach. Utrzymywanie kontaktów z byłym partnerem jest kompletnie zbędne i niepotrzebnie pozostawia wrażenie niedomkniętego rozdziału. Oczywiście wyjątek stanowi były związek, z którego są dzieci, ale to chyba oczywista sprawa przez wzgląd na wspólne zobowiązania. Jeśli jednak ktoś „były” nadal jest częścią Twojego życia, lub - broń borze - jest Ci bliższym przyjacielem niż Twój partner/ Twoja partnerka, to z tym nowym człowiekiem raczej