Wpis z mikrobloga

#!$%@?, sytuacja wygląda tak,że jakieś trzy tygodnie temu wciągałam jakiś #!$%@? kamień. Poza tym schodzilam tez z opiatow buprą, ktora tez wciagalam. I #!$%@? tak jak po wciąganiu masz przez 3 dni takie grube gluty to później zaczęło mi dosłownie lecieć z nosa. Trzy tygodnie smarkam cały czas co pięć minut.. Czasami się krew pojawia. Zastanawiam się czego to może być wina i co zrobić bo już mnie to #!$%@?.
Alergikiem nie jestem, nigdy nie byłam na nic uczulona. Żadnych innych objawow nie mam
#narkotykizawszespoko #medycyna
  • 20
@Xwolf66:

Zastanawiam się czego to może być wina i co zrobić bo już mnie to #!$%@?.


XDD

No ciekawexD

Nos zajechany l tak się zdarza po długich ciągach. Plus niektóre substancje robią tak, ze leje się pózniej z nosa
@Jakis_Leszek to mordo wiem, tylko że ten kamien to brałam pierwszy raz od 7 miesięcy. Bupre wciągałam kilka dni, ale wątpię, żeby to ona była winowajca no bo 3 tygodnie to już po prostu męczące XD
@Jakis_Leszek jakiego kluka ahhaha co to jest
Akurat ten kamień serio był tragiczny, najgorszy jaki miałam wiec się nie dziwię. Ale już dostałam psikadło do nosa wiec może będzie git
@Jakis_Leszek nooo jutro rowno 3 tygodnie jak waliłam ten kamień
I leci tak z nosa że masakra. Smaram w papier toaletowy albo ręczniki papierowe bo bym zbankrutowała na chusteczkach. Na początku wiadomo trzy dni żółtego gęstego gluta a pozniej już zwykły katar do tej pory codziennie. Tylko w nocy jak idę spać do mam sucho w nosie całkiem
@Aammon właśnie chyba bez sensu bo to były tylko dwa wieczory z rzędu walenia w nos tego kamienia a minęły trzy tygodnie więc tam nic już nie powinno być. Strupów też nie mam żadnych ani nic. Od grudnia do teraz nic nie waliłam w nos, więc to jednorazowa akcja
@Jakis_Leszek też o tym myślałam, czy to nie jakiś jeden objaw odstawienia, ale przez ten cały czas jeszcze biorę bupre bo schodzę i już jestem na jakieś 0.8/dzien więc tez dziwne trochę. A nawet jak zaczynałam schodzić bupra i brałam po 14mg to ten katar był wiec wydaje mi się,że to raczej nie przez opio.
@Ibanez_ No ogólnie #!$%@? bolało to walenie, jeszcze nigdy nie miałam takiego bólu przy wciąganiu, straszne gowno to było więc nie zdziwię się jak się coś #!$%@?ło xD