Wpis z mikrobloga

@2zycie: wyjeb... na na 90% programów kulinarnych, tam gotują większe głąby kuchenne niż ja a widownia to Julki i Grażynki.
Poza tym tej mordy chyba sie nie da zapomnieć, niestety
tam gotują większe głąby kuchenne niż ja a widownia to Julki i Grażynki.


@Ice_Glaze: no ale przeciez ja z tego wlasnie powodu sobie odpuscilem to szambo, to nei mialo sensu, nie ja go nie zapomne xd
@DeoLawson: mam czesc, w sumie nawet nie wiem ktore bo po drodze kompa zmienialem i cos zachowalem ale sam nie wiem, nie mniej ni wiecej nie chce ich ogladac bo sa slabe zenujaco i wszystko jesli juz to nagram na nowo,
Bez sensu, większość była bardzo dobra, a i chyba zbliżałeś się do monetyzacji. Jak masz te filmiki to zakładaj go z powrotem.


@DeoLawson: ustabiulizuje zycie to wroce narazie #!$%@? mam a to trzeba na spokojnie
@DeoLawson ktoś z tak rozchwiana psychiką, brakiem samozaparcia i tak zapatrzony w siebie nie jest w stanie tego zrobić.

Mu dupa pękała ze ktoś gorszy technicznie ma lepsze liczby. Nie mógł znieść. Z automatu powinien dostać montezyzacje i milion subow.

To zero w smierdzacym kitlu mi kiedyś publicznie groziło na swoim kanale.

Xd

A powtórzę jeszcze raz. Jakby nie był #!$%@? to miał naprawdę dobry warsztat żeby coś na YT osiągnąć. A