Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Or3z: mój kuzyn w Warszawie wynajmował pokój za 900zl. Od 1 października już 1400 chce właściciel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
10 lat temu za tyle wynajmowałem całe mieszkanie na Sadach Żoliborskich (tak tych zielonych).
@Or3z: pytanie, czy znajdziesz coś w lepszej cenie lub warunkach/lokalizacji
niestety, wynajem będzie na razie drożał ze względu na kredyty i podwyżki czynszów administracyjnych. Pytanie, gdzie jest ta granica wytrzymałości u ludzi
@Or3z: Nie ma co się dziwić, ceny towarów i usług niektóre poszły do góry o 50%. Nie wiem jak się z liczników rozliczacie, czy razem czy osobno, ale nawet głupie śmieci (wywóz) podrożały. Ceny będą szły do góry, bo taka jest polityka rządu (im się to zwyczajnie opłaca).
@Or3z: Dużo w opór, mi na 2022/23 wynajmujący też podwyższył, ale o 15%, więc powiedzmy w granicach inflacji i już się zastanawiałem, czy nie podziękować. Ostatecznie nie znalazłem niczego dużo tańszego, o podobnym standardzie i w znośnej lokalizacji i machnąłem ręką, ale 40% to już przesada. (°°
Swoją drogą widywałem jeszcze parę dni temu pokoje w mieszkaniach trzy- i czteroosobowych poniżej