Wpis z mikrobloga

Dziś solidna dawka wiedzy i argumentów do zamykania mordy n0rmictwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

KOBIETY NIE PREFERUJĄ DOMINUJĄCYCH SAMCÓW INCELU
Badanie przeprowadzone przez University of Minnesota w 2017 roku wykazało, że kobiety na ogół preferują dominujących samców jako partnerów.

KOBIETY NIE SĄ MATERIALISTKAMI INCELU
Metaanaliza badań opublikowanych w latach 1965-1986 ujawniła różnicę (...) We wszystkich badaniach 3 na 4 kobiety oceniły status społeczno-ekonomiczny jako ważniejszy u potencjalnego partnera małżeńskiego niż przeciętny mężczyzna.

KOBIETY NIE MAJĄ DUŻYCH WYMAGAŃ INCELU
Badania nad doborem partnerów w dziesiątkach krajów na całym świecie wykazały, że (...) mężczyźni preferują kobiety, które są młode i atrakcyjne, a kobiety preferują mężczyzn, którzy są bogaci, dobrze wykształceni, ambitni i atrakcyjni.

JAKI BLAKPYL INCELU
(...)analiza ankiety przeprowadzonej w 2012 r. wśród 8 953 osób w 37 krajach, która wykazała, że im bardziej równy pod względem płci kraj, tym bardziej prawdopodobni respondenci płci męskiej i żeńskiej mieli zgłaszać poszukiwanie tych samych cech jak siebie, a nie różnych.

JAKIE BECIAKI, JAKIE BETABANKOMATY INCELU
(...)Małżeństwo obniża ogólną jakość genetyczną jej potomstwa, wykluczając możliwość zapłodnienia przez genetycznie wyższej jakości mężczyznę, choć bez jego rodzicielskiej inwestycji. Jednak ta redukcja może być zrekompensowana przez większy poziom inwestycji rodzicielskich ze strony jej genetycznie niższej jakości męża.

#p0lka #logikarozowychpaskow #nauka #blackpill #rozowepaski #takaprawda #przegryw
swietyspokoj - Dziś solidna dawka wiedzy i argumentów do zamykania mordy n0rmictwu ( ...

źródło: comment_16576788934EjmQwgvAGDQSGYkZexoFI.jpg

Pobierz
  • 24
@21374201:

mmm te badania z przedziału lat 60. 70. I 80. są tak samo rzetelne jak ta ogromna próba badawcza - aż niecałe 9k z 37 krajów xddd


Nie wiem mak bardzo rzetelne są te dane i jaka była metodologia, ale co do próby to bzdury gadasz. Przy dobrze dobranej próbie o wielkości około 1k jesteś w stanie wnioskować na temat wielomilionowej populacji z bardzo wysokim poziomem ufności. Błąd będzie w
@swiety_spokoj: co to za przegrywoidalne bzdury? Czemu czarna ma limit #!$%@??

1. Wow, kto by się spodziewał, że żadna normalna dziewczyna nie chce przegrywa z wykopu

2. Pierwszy obrazek sugeruje, że mężczyzna jest w stanie wybrać każdą kobietę n partnerkę co jest #!$%@? bzdurą bo nawet wśród was - najgorszych przegrywów widać często na wykopie komentarze, że DAJCIE HARPUN XD albo że jakaś dziewczyna jest #!$%@?.
Dobra, zapytam. Skoro takie są fakty, to w czym problem? Nie pytam złośliwie, ale chciałbym wiedzieć po prostu, czy przeszkadzają wam fakty, czy coś innego?


@CynicznySkurczybyk: @swiety_spokoj: podbijam pytanie. Też jestem ciekaw. Dodam tylko podzapytanie: czy dla WAS to jest coś nowego? Bo to czym się tu nawzajem masturbujecie to ja wiem od jakiegoś 8 roku życia, a niektórzy się tu zachowują jakby #!$%@? enigmę xD
@hamuj_sie_hamuj_sie: tak to mało, bo jak sobie podzielisz na te kraje to masz niecałe 300 osób z danego kraju. Więc jest to gówno a nie próba badawcza. I tak badania z lat 70 nie są w żadne sposób adekwatne, bo zmienił się chociażby model rodziny (mąż w pracy, kobieta w domu z dziećmi). To tak jakbyś sobie wziął badania/obserwacje naukowe z lat 10. i twierdził, że na ich podstawie schizofrenicy to
przy dobrej próbie to po pierwsze i przy ok. 1k osób


@21374201:

Przecież dokładnie to samo napisałem:

Przy dobrze dobranej próbie o wielkości około 1k jesteś w stanie wnioskować na temat wielomilionowej populacji (...)