Wpis z mikrobloga

Drażni mnie to że rodzina, a zwlaszcza mama oczekuje ode mnie jasnych informacji co do moich planów życiowych w wieku 23 lat. Ja chcę po prostu w spokoju r----ć nastoletnie Julki i grać w Lola.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felixu: autentycznie nie wiem dlaczego ludzie mają problem aby jasno nazywać takie rzeczy po imieniu. Normalnie siadasz z mamą przy obiedzie, mówisz "ja chcę po prostu w spokoju r----ć nastoletnie Julki i grać w Lola" i tyle. Mama robi oczy jakby miała się za chwilę udławić kartoflem z mizerią, a ty wstajesz i z knajackim uśmiechem dziękujesz za obiad i odchodzisz od stołu. Od tego momentu jesteś wolnym człowiekiem. Ludzie,
  • Odpowiedz
@Felixu: studia to rozwiązanie. Tylko w trakcie zacznij uczyć się czegoś co po studiach przyniesie zysk, programowanie czy coś. Ja skończyłem studia na kierunku, który był bardzo ciekawy, ale nie wiązałem z nim planów na przyszłość. Teraz jest po ciekawych studiach wypełnionych imprezami, a i tak zarabiam w IT xD
  • Odpowiedz
@Garulf: Zapomniałeś, że po 18 w praktyce jest się u mamusi gościem na jej łasce. Ja jakbym coś takiego usłyszał to wyrośnięty gówniak już by kompa nie miał.
  • Odpowiedz
Drażni mnie to że rodzina, a zwlaszcza mama oczekuje ode mnie jasnych informacji co do moich planów życiowych


@Felixu: Dorzucasz się do czynszu, czy wybrałeś model na pasożyta?
  • Odpowiedz
@Felixu dlatego ja sie wyprowadziłem z domu szybko bo na 50 metrowym mieszkaniu na zadupiu w 5 osób jjuz się wytrzymać nie dało. Poszedłem od razu po szkole średniej na studia i sam się utrzymywałem, musiałem chodzić do roboty i studiować a i tak mi się żyło w c--j lepiej wynajmują pokój że wspolokatorem nie ze starymi.
  • Odpowiedz