Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: mam juz mowę otwierająca przewód

nie ma to jak opluwać zmarłego, ale wieszanie psów na JPII widać jest modne. Byłem jeszcze dzieckiem jak sprawował swoją posługę, ale nawet jako ateista szanuję go za to w jaki sposób odmienił rolę papieską. Fascynuje mnie patrzenie na historię dzisiejszych dzieciaczków przez pryzmat realnych czasów. Gówniarze zapominają jednak że on działał w innych czasach. Czasach gdzie za 50 groszy można było kupić loda, za 1
@Leniek: skoro mowa na początek już jest, to również czas na projekt mowy końcowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie
@#!$%@?: serio jakiś pełnomocnik napisał i firmuje swoją kancelarią taką amatorszczyznę? xD
Wstydziłbym się takiego zawiadomienia nawet, jeżeli miał to pisać jakiś praktykant - student prawa. No chyba, że liczą na rozgłos ( ͡° ͜ʖ ͡°)