Wpis z mikrobloga

@kupczyk w hiszpanii czy portugalii przechodzi i przejeżdża się na czerwonym jak jest wolne, i jakoś żyją, ale w polsce musi być jak za starych dobrych stalinowskich czasów, to władza uważa cię za głupie cielę i nakazuje jak masz żyć. Ale za pasy to akurat się zgadzam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonari_Totoro: Nie wiem jak w Kato, ale w stolicy jest jeden, w 9/10 przypadkach niezawodny, sposób jak wrobić kierowcę obok w wyprzedzenie cię na pasach. I nie - nie jest to gwałtowne zahamowanie przed pasami. Wystarczy trochę przed pasami włączyć kierunkowskaz sygnalizując, że chcemy zmienić pas ruchu. 90% kierowców, którzy przez ostatnie kilka kilometrów jechali sobie spokojnie sąsiednim do twojego pasem ruchu, nagle sobie przypomina że odstęp jaki zostawili przed sobą
@Tonari_Totoro: wystarczy, że będzie jedna osoba, która taki śmieć przejedzie.
Nie zapinasz pasów, bo nie miałeś nigdy wypadku? XD
Jak nagram kamerą wyprzedanie na pasach nawet na zadupiu, wysyłam nagranie gdzie trzeba, 10 pkt karnych ()
Od września będzie chyba nawet więcej.
Jednego właśnie mam na liście do wysłania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Izanagi013: co ty #!$%@? tam auta lataja w ciagu dnia 40-60 a te "wyprzedzania" auta w oddaleniu metra od siebie przu równoległej jeździe.
Nie łapia za wyprzedzanie jak tam jest pieszy. To łapanie zarobkowe, bo w ruchu miejskim to że auta nie jada równolegle obok siebie nie jest niczym niezwykłym. A różnice miedzy autami to predkosci rzędy 2-3km/h