Wpis z mikrobloga

@betaTrx: @romek898: @Kamikadze_z_chin: @Neko-chan51: @TrisbipyridinerutheniumCloride: @zaltar: @Cygan_Edek: @kleopatrixx: @phoez: @Mishi456: Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, jesteśmy po wizycie. Kotka dostała antybiotyk, przeciwbólowy, coś na gojenie i na jutro jesteśmy umówieni na rentgen. Na razie kosztowało mnie to 106 złotych więc luzik, jutro wieczorem powinienem wiedzieć czy jest złamanie i jaki będzie
AlbertWesker - @betaTrx: @romek898: @Kamikadzezchin: @Neko-chan51: @Trisbipyridinerut...

źródło: comment_1657635825SjRXxCxuwioOi0OJeyMNSA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zaltar: Kotka jest u nas w firmie od 2019 roku, kiedy była całkiem mała i od zawsze była taka ufna. Akurat u mnie w większości normalni ludzie, to nikt jej krzywdy nie zrobił, z czasem już potrafiła wejść do kabiny operatora i położyć mu się na siedzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poprostuzyj czytałem o tym, taki jest właśnie plan, nowa kicia ma swój osobny pokój
  • Odpowiedz
@zaltar: niekoniecznie musi być wywalona z domu, niektóre dzikie koty utrzymują kontakt z ludźmi poprzez dokarmianie, czy ogólnie łaszenie się i łatwiej jest je oswoić

@AlbertWesker: wiem że już wielu powiedziało, ale jak coś to wołaj do zbiórki, szkoda kitku, spróbuj dać jej dom, my tak daliśmy dom 3 kotom i są z nami już kilka lat, wspaniałe wspomnienia z nimi mamy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@AlbertWesker: Przy izolacji ważne jest żeby wybrane było pomieszczenie gdzie kot rezydent przebywa najmniej - zastanów się nad łazienką, zabierając sypialnie rezydentce powodujesz między nimi napięcie - zabierasz jej na całą noc dostęp do zasobu "człowiek".
  • Odpowiedz
@AlbertWesker: raz miałem tak, że weterynarz policzył tylko materiały które potrzebował zużyć (tanio i tak nie było) na to co trzeba było zrobić, a to dla tego że mowa była że zwierzak z ulicy i dom znajdzie tylko że musi być zdrów :P

  • Odpowiedz