Wpis z mikrobloga

Zaczynam naukę pisania lewą ręką. Mam zamiar dodawać codziennie jakiś wpis, aby zwiększyć swoją motywację. Dlaczego to robię? Bo nudzi mi się w pracy.
Przemyślenia z dnia pierwszego.
1. Podczas pisania lewą jest ciągle dziwne uczucie jakby robiło się coś niewłaściwie i aż chce się pisać prawą.
2. Dużą trudność sprawia litera "S" muszę myśleć, w którą stronę robić zawijasy xD
3. Ogólne pomieszanie w głowie, która litera w którą stronę ma iść
1/x
Dzisiaj około godziny pisania
#nauka #samorozwoj #pisanie
Trannitis - Zaczynam naukę pisania lewą ręką. Mam zamiar dodawać codziennie jakiś wpi...

źródło: comment_1657610029RJgwZolHtPB37X6ZL5dcr0.jpg

Pobierz
  • 94
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syn_Krzysztofa: ty na pewno jesteś niebieski? Coś za ładne pismo masz
@Trannitis: moja siora umie (umiała?). Dam ci protip dzięki któremu ona w szkole nauczyła się pisać lewą tak samo jak prawą więc na pewno przyda Ci się w nauce. Złam sobie prawą rękę ale tak poważnie aby na długie miesiące wsadzić ją w gips ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Trannitis: jestem leworęczny, a ze 20 lat temu próbowałem nauczyć się pisać prawą ręką. Robiłem to bo zawsze lubiłem wyzwania a poza tym to drażniła mnie wiecznie brudna ręka od atramentu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po chyba kilku tygodniach nauki w miarę nawet ogarniałem to na tyle, że w późnej podstawówce pisałem na lekcjach prawą na próbę. Później jakoś temat umarł śmiercią naturalną, aczkolwiek o dziwo -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trannitis: pisałem w gimnazjum lewa ręką na mniej ważnych przedmiotach. Po kilku tygodniach największym problemem jest prędkość, a raczej balans między estetyką a prędkością pisania.
@Trannitis ja jestem leworęczny i kilkukrotnie musiałem pisać prawą ręką, bo lewą miałem złamaną. Na obronę magisterki kupiłem sobie pióro z miękką stalówką, bo chciałem się nauczyć pisać copperplatem. Niestety tak się da tylko, jeśli się jest praworęcznym... życzę Ci powodzenia, ja się dalej uczę, bo szkoda mi hajsu wydanego na pióro xD