Wpis z mikrobloga

Zaczynam naukę pisania lewą ręką. Mam zamiar dodawać codziennie jakiś wpis, aby zwiększyć swoją motywację. Dlaczego to robię? Bo nudzi mi się w pracy.
Przemyślenia z dnia pierwszego.
1. Podczas pisania lewą jest ciągle dziwne uczucie jakby robiło się coś niewłaściwie i aż chce się pisać prawą.
2. Dużą trudność sprawia litera "S" muszę myśleć, w którą stronę robić zawijasy xD
3. Ogólne pomieszanie w głowie, która litera w którą stronę ma iść
1/x
Dzisiaj około godziny pisania
#nauka #samorozwoj #pisanie
Trannitis - Zaczynam naukę pisania lewą ręką. Mam zamiar dodawać codziennie jakiś wpi...

źródło: comment_1657610029RJgwZolHtPB37X6ZL5dcr0.jpg

Pobierz
  • 94
@Trannitis: ja się nauczyłem pisać lewa reaka, ale w sumie próbowałem już od gimnazjum, i tak co jakiś czas wracałem do tego, aż w końcu się zaparłem i w pracy przez kilka miesięcy robiłem notatki lewa ręką. Technikę ogarnąłem, pisze szybko, i dość czytelnie ale wciąż nie mogę przeskoczy do swobodnego pisania, tak żeby mi to nie sprawiało trudności. Ale jak np pisze w pracy na tablicy, to używam na przemiennie
@Trannitis: protip - sama jestem obureczna ale prawa pisze i kiedyś próbowałam też się naumiec pisać lewa - trudne to nie jest a protip taki byś dużo rysował szlaczkow w stylu znaku nieskończoności i innych poprawiających płynność pisania. To bardzo pomaga przy pamięci mięśniowej palców. Powodzenia!
@Trannitis: Jak miałem chyba dwanaście lat to złamałem mocno prawą rękę i miałem ją w gipsie przez 2 miesiące. W tym czasie próbowałem pisać lewą ręką i po tych 2 miesiącach jakoś to zaczynało powoli wyglądać. Może Ci nie starczyć zapału na długo z tym