Wpis z mikrobloga

Znalazłem fajne mieszkanie na przedmieściach #warszawa. Blok dopiero się buduję, ale lokalizacja jest jak najbardziej spoko. Ceny troszkę są za duże - to mi przeszkadza, ponieważ zdolnością spiąłbym się tylko na zakup (bez wykończenia) z miejscem parkingowym. Mam warunki do freelancingu, także myślę że dałbym nawet radę dobić z 50k PLN jak tylko oddadzą klucze. Jak bardzo niebezpieczne jest branie teraz kredytu? Mogę jeszcze poczekać z rok, ale biorąc pod uwagę wkład własny to wolałbym #!$%@?ć już te żetony i spłacać mieszkanie xd
#kredythipoteczny #nieruchomosci #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LongWayHome: obecnie lepiej poczekać jak się sytuacja rozwinie i koś hajs. Ewentualnie zamieniaj go na inne waluty typu frank czy dolary (oczywiście, możesz na tym też stracić, ale mniej niż na złotówkach)
  • Odpowiedz
Przeczekałem COVIDa, już mi się nie chce xd


@LongWayHome: No to jak nie chcesz czekać, to bierz kredo jak najwiekszy, za rok spłacisz za jedną pensję i elo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@LongWayHome: poczekaj jak tylko słoneczko przestanie grzać i zrobi się zimno, wyszystkim szybko opadną emocje i już będą wiedzieć że ani fundusze ani gotówkowi nie ruszyli z odsieczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@naut: to że jest najdroższy, nie oznacza że nie może być jeszcze droższy :) generalnie, patrząc co nasze jaszczembie robią, to jest spora szansa na to że zł spuścimy w kiblu za parę lat
  • Odpowiedz