Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Taka mnie naszła rozkminka odnośnie #wakacjekredytowe

Ustawa została przekazana do podpisu PADa, ten ma na to teoretycznie 21 dni. Później jeszcze 14 dni zanim przepisy wejdą w życie. Bank z kolei będzie miał 21 dni na potwierdzenie wniosku.
Zamysł był taki, że w tym roku można skorzystać czterokrotnie (dwa miesiące w 3 kwartale i kolejne dwa miesiące w 4 kwartale) i w 2023 roku czterokrotnie (raz na kwartał).
Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale osoby którym rata #kredythipoteczny wypada w pierwszej połowie miesiąca to nie mają zbytnio dużej szansy na skorzystanie z wakacji w pełnym zakresie i sierpień im wypada...
  • 12
Taka mnie naszła rozkminka odnośnie #wakacjekredytowe


Ustawa została przekazana do podpisu PADa, ten ma na to teoretycznie 21 dni. Później jeszcze 14 dni zanim przepisy wejdą w życie. Bank z kolei będzie miał 21 dni na potwierdzenie wniosku.

Zamysł był taki, że w tym roku można skorzystać czterokrotnie (dwa miesiące w 3 kwartale i kolejne dwa miesiące w 4 kwartale) i w 2023 roku czterokrotnie (raz na kwartał).

Poprawcie mnie jeżeli się
W opłatach które Ci #!$%@? bank żeby odbić sobie straty na odsetkach

Nadużywasz xD, a beka z kogo chyba z ciebie


@absoladoo: również podpinam się do pytania - w jakich opłatach?

Bo ja mam i miałem konta w niemal wszystkich polskich bankach i cały czas płacę za nie całe 0 zł.
@kotecci: no o tym to już nawet nie wspomnę, da się fajny pieniądz wyciągnąć chociaż już się w to nie bawię tak jak kiedyś. Ale ostatnio 2 stówki za użycie raz karty kredytowej wpadło. XD