Wpis z mikrobloga

Jakaś głupia rura w mojej klatce w bloku mieszkaniowym (10 mieszkań) chce mnie wrobić, że mój pies załatwia się na klatce. Półtora roku temu zaczęły się jakieś dziwne mokre plamki pod drzwiami, ostatnio kupa gdzie już sąsiedzi się #!$%@?, że to niby mój pies (nikt więcej z klatki nie ma zwierząt), teraz znowu jakaś dziwna śmierdząca plama przypadkiem obok moich drzwi... Jakieś pomysły jak zidentyfikować takiego #!$%@?? Niby miałbym to w #!$%@?, ale poddenerwowało mnie to trochę.

#kiciochpyta #pomocy #wykopefekt #wykop #polska #patologiazewsi #patologiazmiasta #pytaniedoeksperta #pies #pieseczkizprzypadku #zwierzeta #zwierzaczki #pytanie #gownowpis
helioS_mk2 - Jakaś głupia rura w mojej klatce w bloku mieszkaniowym (10 mieszkań) chc...

źródło: comment_1657506619Jt1dm6YjozVy7biOw9rFUS.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@helioS_mk2: Google claims the battery will last six months before needing to be recharged. However, this is based on only around two to four recorded events per day. It drops down to two and a half months with 13 to 16 recorded events per day, and one month with 25 to 30 recorded events

Wireless dzwonek do drzwi gugla
  • Odpowiedz
@helioS_mk2: nie masz na klatce jakiejś skrzynki gazowej, czy z licznikami do prądu? Spróbuj schować tam w niej albo na niej, podepnij powerbanka i wytrzyma dłużej. Tylko uważaj żeby nie miała żadnych diod, bo w nocy będzie widać, że coś się świeci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@helioS_mk2: Mam głupi pomysł. Nagrywaj każdy spacer od wyjścia z mieszkania do ponownego wejścia i upubliczniaj gdzieś te filmy. Podobno niektóre osiedla mają swoje grupy na FB (xD). Trochę zabawy, ale udowodnisz, że twój pies załatwia się jak należy, a Ty jesteś zdeterminowany, żeby udowodnić, że masz rację. Ewentualnie jak plamy i kupy przestaną się pojawiać, to udowodnisz sobie, że ktoś z sąsiadów chce Cię wrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@helioS_mk2: zgaduję, że somsiad wystawia śmierdzące śmieci na klatkę schodową i mu ciekną. Albo się zaczaj jedną noc i sprawdzaj co jakiś czas albo kamerka, inaczej nikt Ci się sam z siebie nie przyzna.
  • Odpowiedz
@helioS_mk2 pamiętaj, że zamontowanie kamery to monitoring, a taki, jeśli obejmuje coś więcej niż Twoje mieszkanie musi być oznakowany, a nagrywając kogokolwiek przetwarzasz ich dane osobowe, więc obowiązuje Cię RODO.
  • Odpowiedz