Wpis z mikrobloga

  • 0
@gargantel typie jak mi odpowiadasz to mnie wymień chociaż bo tak to skąd mam wiedzieć że odpowiedziałeś XD chyba ktoś tu się boi dalszej dyskusji na niewygodny dla siebie temat

A jeżeli dla ciebie 5000lat to za krótki okres na taką analizę to o #!$%@? się w ogóle od początku ciskasz o ostatnie stulecie śmieszny gargamelu XD
  • Odpowiedz
@bizonsky: coś nie pykło, nie zauważyłem.
5000 lat w historii Ziemi to raczej niewiele, przyznasz.
Masz - szerszy zakres i czemu można panikować.
Słusznie obserwujesz, że po max CO2 dochodzi do gwałtownego odwrócenia i adekwatnego do ogrzania - zlodowacenia.
To teraz pomyśl co nas czeka niedłgo - jaka skala w górę i w dół + z czym się to wiąże.
Może to ci coś podpowie, że jednak wahadełko bujnęliśmy ciut poza skalę swoim durnym wykopywaniem węglowodorów i
gargantel - @bizonsky: coś nie pykło, nie zauważyłem.
5000 lat w historii Ziemi to r...

źródło: comment_1657778632jZyvYh0hV4OMv08lt2pO6P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bizonsky: Ok, odpowiem ci na twoim poziomie. u mnie jest cieplej, zdecydowanie, mogę ci zdjęcie termometru wysłać.
ps. nic, ale śmiesznie i gówno widać. gratuluję "sprytu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@gargantel ale co na moim poziomie XD cały czas pisze że chodzi mi o nazewnictwo a ty wstawiasz emisję CO2 i piszesz o przyszłości jakiejś odległej XD kiedy cieplej ogólnie na razie nie jest w stosunku do analogicznych okresów poprzedzających dzisiejsze czasy co przedstawiłem zdjęciem wykresu powyzej

Jedyne co to potrafisz się spruc o formę obrazka, bo przecież mogąc zrobić to dłużej lepiej wybrać dłuższą drogę niż krótsza XD seems logic.
  • Odpowiedz