Wpis z mikrobloga

I co propsujecie lewaka z---a, bo zaatakował kogoś rodzinę, no, ale mu d-----ł, że płaci alimenty, ale płaci, a lewak pewno ma pogląd, że to wy wszyscy jakby co macie na alimenty jego się składać...
  • Odpowiedz
@Soshi: Nie wiem tego, mam lepsze sprawy niż interesować się kogoś życiem, bo wykopki się spuszczają do lewaka, bo coś tam napisał bogaczowi, którego nienawidzą z tego powodu, że jest bogaty, hipokryzja w pigułce.

Tak mam poradę, zajmij się sobą może.
  • Odpowiedz
@neoandrew: Ludzie go nienawidzą, bo ukrywa swoje zarobki, żeby na SWOJE dzieci płacić jak najmniej. Ja się nim kompletnie nie interesuje, bo to jest wiadome od kilku dobrych lat że wali w c---a, a i nad lewakiem się nie spuszczam. Pozdrawiam

P.S Skoro nie interesuje Cie kogoś życie, to po co komentujesz ten post? xD
  • Odpowiedz
@Soshi: Skoro ty się nim kompletnie nie interesujesz to skąd wiesz takie rzeczy xD Też mogę o to zapytać, proste.

I nie muszę się nim interesować by skomentować hipokryzje wykopków. No tak go nienawidzą, że się ustawił do końca życia.

Czasem z pewnych powodów obejrzę z nim film, to gość się tak chowa z zarobkami, że jest całkowicie transparentny i co biznes nowy otwiera, a ma ich już kilka, to zawsze robi film i podaje szczegóły co i jak i z nawet finansami, co ile kosztowało
  • Odpowiedz
@neoandrew: Jak Ci udowodni, skoro na niego nic nie jest zapisane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siedziałem dawniej z kilkoma osobami, którzy mięli z nim bliższą styczność, stąd wiem ;)
  • Odpowiedz